Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a legtöbb lány facebookon?

Figyelt kérdés
Lefényképezik magukat erotikus, intim pózban (mell felturbózva push up melltartóval, kirakva + bepucsít a fenekével) és mellé, vagy a kép címéhez odaírnak lényegében egy olyan idézetet, hogy "ne a külsőm alapján ítélj meg, nézd a belső értékeimet" meg ezeket a sablonos nyálas értelmetlen szövegeket...

2013. ápr. 24. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyi eszük van, bár amit példának felhoztál szöveget annak talán van még valami köze is a képhez, de amikor tök nem odaillő idézetet írnak a képhez, azon én is ki tudok akadni.
2013. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Belül akarnak jó kislányok lenni és kívülről ribancnak. Csak sajna hiába írja oda, mert nagyjából úgy történik a dolog.
2013. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azért csinálják gondolom, mert tudják, hogy a pasik rájuk csorgatják a nyálukat. nem de? ha nem az ilyeneket akarnák megkapni, akkor nem ilyen próbálna lenni a többség. ez a divat, ez az "elvárás" manapság. van aki birka, és úgy öltözködik, úgy viselkedik, tehát eladja magát buta libának. és van aki nem, na rájuk szokták a srácok mondani, hogy "zacskót a fejére".
2013. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szárazon seggbe kéne szúrni az összeset, egyből meggondolnák, hogy ribanckodnak-e. De kedves vagyok ma is (=^.^=)
2013. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért mert azt hiszek hogy ettől lesznek a csinosak,és így talál majd rájuk az igaz szerelem,természetesen jó sok pénzzel együtt,aki meg nem ezt csinálja az meg már különc és nem képes "lazítani",biztos nincs élete

azt nem számít sokat hogy ki az akinek igazi barátai vannak és rendes kapcsolta

19L

2013. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak az én fészbúkomon van ilyen, de hát nem :)
2013. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert különlegesnek akarnak látszani, pedig csak ostoba pi€sák.
2013. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mmind csámpás ribancok.És igazad van télleg ilyeneket irnak ki mint "ne a külsőm alapján ítélj meg, nézd a belső értékeimet" .De szerintem nincs semmmi belső értékük.

Csak be akarnak vágodni a pasiknál.Számomra ezek a lányok akik igy mutogassák a s*ggüket a fél világban egy teljesen ismeretlen női alfaj.XD

13L

2013. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!