Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A terhességi tesztet mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi tesztet mennyi idő elteltével használhatom szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Elolvastam, de konkrétan nem írta, hogy aktus után hány órával vagy nappal válik használhatóvá, csak annyit írt, hogy menstruáció kimaradása esetén a legelső napon. Tehát ha én tegnap feküdtem le a barátommal, akkor ma már használhatom is a tesztet ?

2013. ápr. 25. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
10-14 nap
2013. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használhatod, csak értelme nincs. De persze tilosnak nem tilos.

Ha releváns eredményt is akarsz kapni, akkor két hetet várj.

2013. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg 1 hét múlva.
2013. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, bemutatnám neked a Biológia könyvet ;) Az jó dolog és szerintem nem ártana ha kicsit olvasgatnád.
2013. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább két hét. Azért menstruáció kimaradáshoz viszonyít,(már amelyik) mert kb. két héttel ez előtt van ovuláció. És általában akkor csinál valaki tesztet, ha késik.
2013. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!