Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szokotatok monokini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szokotatok monokinizni?

Figyelt kérdés
Most hogy lassan itt a nyár érdekelne, hogy ki szokott felső nélkül napozni. Én szoktam. Itthon is. Nekem nem kell elmennem 1000-2000kmet, hogy levegyen a felsőm. Sokan ugyanis azt mondják, hogy ők csak Horvátországban, Olaszországban, stb veszik le. Nem értem miért. Szerintem itthon se gond, ha pl Balatonon, vagy a Tisza-tónál monokinizik egy lány.

2013. ápr. 26. 14:47
1 2
 1/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
Én ezt rettentően támogatom!!! ;)
2013. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Szerintem viszont gond!

A Balatonnál, Tisza-tónál rengeteg a kisgyerekes család és nem feltétlenül kellene elrontani a családi üdülésüket azzal, hogy a gyerekek kikerekedett szemmel bámulnak, az apuka meg nyál csorgatva. Anyuka meg dühöng és máris oda van a nyaralás! :D Jobb esetben. Rosszabb esetben oda megy hozzád és jól leoszt! (Tanúja voltam már ilyennek)

2013. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én bikinizni szoktam 16/f
2013. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Én ezt rettentően támogatom!!!"

Én is rettentően támogattam, amíg meg nem láttam a cég nyaralójában a főnököm feleségét monokiniben.

Azóta rosszul alszom, többször felriadok, és karikásak a szemeim.

Csak csukott szemmel merek a vízpart közelébe menni, és kerülöm a főnököt, mert ha rá nézek, rögtön az a borzasztó élmény jut eszembe...

Hát ilyen sorsot akarsz te is?

2013. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én nem szoktam,a kertünkben sem.
2013. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Soha, sőt a jó alakkal még az egyberészes fürdőrucival is lehet vonzani a pillantásokat
2013. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ott ahol ki van írva, hogy nem szabad, ott nem szoktam. Valamint nem szoktam monokiniben le föl mászkálni a strandon, csak napozni szoktam.

Az ha valaki monokinizik az gáz, de az a sok gusztustalan kövér, gombás lábú, ápolatlan, ember aki ott van az nem gáz mi?!

2013. ápr. 26. 15:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Én szoktam,a Balcsinál és a Tisza tavi szabad strandokon rendszeresen,de itthon a kertben is.Soha semmi gond nem volt még belőle.
2013. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
80%

4#


Nem, nem kívánom látni a főnököd feleségét... :D

---------------------------------------------------

Flórafló!


Nehogy már valaki azért ne monokinizzen, mert anyucit zavarja!

Anyuci törődjön magával, ha féltékeny, a gyerekeket meg szerintem nem zavarja, lassan minden filmben van cicis néni, ráadásul ez még nem rontja el a lelki világukat, ilyen az emberi test.


Apucinak legalább lesz egy kis öröme, tehát mindenki happy. Talán Olaszországban nincsenek családok, hogy ott lehet, itthon meg ne csinálja senki?

2013. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én csak a kertben szoktam, mert van egy kis rész, ahova sehonnan nem lehet belátni :D

de külföldön/balatonon soha, ennél jobban nem kell, hogy megnézzenek...

2013. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!