Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még sose borotváltam a le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sose borotváltam a le a péniszemen a szőrt akkor ha elsőnek csinálom akkor lebirom csak borotvával? Mert már nagy a szőr.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Fűnyírót neki.
2013. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az arcodon, mikor már majdnem szakáll van, azt lelehet csak borotvával, szerinted...
2013. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ja le lehet simán csak viszketni fog meg lehet elvágod a farkad ami a rosszabbik eset ja és erősebb lesz tőle a szőr és hosszabb :-)
2013. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak gyantával!
2013. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ollóval lecspod tövig, amíg tudod. többi mehet borotvával. legjobb fürdés közben, melegvíz puhítja a szőrt
2013. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagy akkor először ollóval megritkítod. Utánna mehet borotvával. Én intim borotvát használok, nem olyat amit az arcomra. Elsőre lehet az ember bizonytalan, de még sose volt belőle gondom. Mostanra nagyon gyorsan, határozottan megvan egy pillanat alatt.
2013. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Optikailag nagyobb lesz a farkad
2013. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha a tusolóban csinálom és csak borotával akkor attól nem fogom eltömíteni a lefolyót?
2013. ápr. 27. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy neked mennyi problémád van :)

Ha nagy a szőr és sok akkor persze, hogy eltömíti a lefolyót, de nem megy le mivel sok.

Megfogod a szőrt és beteszed egy zsepibe vagy akármi másba és irány a kuka.

Egyébként ha előtte megritkítód akkor nem lesz gond a lefolyóval, ha meg sűrűn borotválod akkor meg pláne.

Egyébként én nem szeretem leborotválni mert viszket utána.

2013. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi most már mindent tudok amit akartam:D
2013. ápr. 28. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!