Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról aki (lent)?

Figyelt kérdés
hagyja magát csókolgatni , taperolni 1 fiú barátjának akivel nagyon jóba van.. bár a lány különösebb érzelmi jeleket nem mutat de kb a gyerek azt csinál vele amit akar.. 17 éves a lány.
2013. ápr. 26. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
xarok rá az ő élete,miért kéne hogy érdekeljen??
2013. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "barátom" is ezt csinálja velem. De én nem hagyom, hogy mások előtt tegye. Szeretem őt, mint embert, és testi vágyat is érzek, de szerelmet nem. Ezért csókolgat, és taperol, ha kedve tartja, de mások előtt "csak barátok" vagyunk. Magyarul barátság extrákkal. Nekem az bárkinél visszatetszést kelt, ha a magánéletét mások előtt éli.
2013. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hanariko ***** válasza:
Ha nincs rajta kívül párkapcsolati barátja, akkor végül is nem gáz... ha a fiúnak meg neki ez bejön, egészségükre.
2013. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
néhány lány szereti tennivenni magát a srácok előtt... ez minden. szegény srác meg lehet bele van zúgva aztán majd arra lesz figyelmes hogy a csajnak már nem is olyan nagy a szája a tapin (esetleg szexen) túl.
2013. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam.
2013. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!