Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira aggódom a szerelmemért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira aggódom a szerelmemért. Tehetek valamit érte?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon szeretek. Ő csak haverként tekint rám. Néha beszélünk facebookon, én nem nagyon írok rá, hogy ne tartson nyomulósnak, de így is tudja, hogy belé vagyok zúgva. Amúgy más városban élek, messze tőle. A helyzet az, hogy öt hónapja nincs munkája. Többek véleménye szerint nem is nagyon keres, inkább csak úgy tesz. Külföldön élünk, itt nagyon könnyű munkát szerezni, én is meg egy csomó más barátja is be tudná ajánlani jó helyekre, ha igazán akarná. A szülei küldenek neki rendszeresen pénzt, elég jómódú család. Nemrég egy közös ismerősünk mondta, hogy már nem nagyon jár el otthonról. Pedig régen nagyon szeretett bulizni, eljárni mindenfelé. tart, hogy depressziós. Én rosszabbtól tartok. Mindig nagyon szeretett vízipipázni, egész napokat el tudott vele tölteni. Gyakran füvet is szív. Ezzel önmagában nem lenne baj, csak neki szerintem ez tölti ki a napjait. Attól félek, függő lett. Természetesen ez csak feltételezés, bizonyítékom nincs, de elég nagy az esélye, hogy így van. Nagyon aggódom érte, nem bírom tétlenül nézni, ahogy elrontja az életét. Mit csináljak, tehetek valamit érte?
2013. ápr. 26. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, nem tehetsz érte semmit. Ez az ő problémája, nem a tiéd, ne akard, hogy téged is magával húzzon!
2013. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De annyira szeretem. Annyira kár lenne érte, ha így végezné.:( Nem bírom elviselni a gondolatot.
2013. ápr. 26. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy másik országból nem lehet a drogproblémákon segiteni,

ha ott vagy mellete akor se.

Amúgy az ilyen plátói távkapcsolatoknak nincs értelme sőt veszélyes túl idealizálod a másikat, olyan könyű a másikról ábrándozni és egyre messzebb jutsz a valóságtól nem szabad ez is egyfajta függöség. Olyat keres aki melleted van és tiszta.

2013. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öt hónapja nincs munkája, de füvet szív...arra telik?

No komment....

2013. ápr. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, aki mindig ilyen plátói kapcsolatokba ment bele, kizárólag olyan férfiakkal, akik vagy kapcsolatban/házasságban éltek, vagy csak szimplán esélye sem volt a náluk. A lényeg az volt, hogy egyoldalúan imádhassa őket. Ez abszolút helyénvaló úgy 12-18 éves korig, és utána is lehetnek fellángolások, de ennél a barátnőmnél az ilyen "szerelmek" 2-8 évig tartottak kb. Komoly kapcsolata nem volt, nem járt senkivel. Most 36 éves, se kutyája, se macskája. Főleg az olyan pasik kellettek neki, akiken segíteni akart. Pont mint te... De hát mit csináljon amikor szereti? Sajna semmit nem kéne. Én elhiszem, hogy szar érzés, de nem lehet valakit az akarata ellenére megmenteni, bármennyire kár is érte. Tudom, hogy most semmit nem ér amit mondok, mert szereted, de ez sehova nem vezet, csak az idődet vesztegeted. Lelkileg annyira lefoglal téged, hogy más normális pasiknak esélyük sincs. De majd jön pár év múlva egy másik delikvens, akin lehet segíteni, és kezdődik az egész elölről...
2013. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Próbálok belőle kiszeretni és most már sokkal kevésbé rajongok érte, mint mondjuk az elején. Nem tudtam, hogy ez lesz belőle, eleinte nem gondoltam, hogy ilyen gondjai vannak, majdnem összejöttünk. Abban, hogy végül mégsem, így utólag végiggondolva ezek a problémák is vastagon benne lehetnek.
2013. ápr. 27. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!