Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18F Csajok szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakos Alexander kérdése:

18F Csajok szerintetek mi a legjobb csajozós duma? Amivel pl felszedett benneteket a pasitok? Vagy amit a leges legjobbnak találtatok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs:) Inkább az őszinteség:) Mondja csak h szimpi vagyok és szivesen megismerne, ezek a csöpőgős sablon szövegek nekem nagyon nem jönnek be:D
2013. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló! Köszönöm az őszinteségedet! És ha nagyon macsó vagyok alapból az nem baj nálatok csajoknál ha pl úgy gesztikulálok a karjaimmal???
2013. ápr. 27. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Szivesen <3

Hogyan gesztikulálsz? am az nem baj ha macsó vagy:) sőt

2013. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálam az esetek 90%-ban SZINTE mindegy, hogy mit mond. a lényeg az, hogy hogyan! hiába mondja egy srác a legmenőbb szövegeket, ha úgy hangzik, mintha egy 8 éves kisfiú olvasná fel. az a lényeg, hogy jól álljon neki a dumája, látszódjon, hogy csak úgy jön neki, nem pedig a tükör előtt gyakorolta.
2013. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nagyon gangszteresen! Érted úgy mintha most szabadultam volna a shit-ről és félek hogyha túl gesztikulálok egy szöveget akkor valami börtöntölteléknek néznének a lányok! Kajak úgy gesztikulálok mint valami amerikai rapper gangszter alapból vagy még menőbben! Meg a hanglesejtésem mindenem nagyon gangszteres! Volt pár kemény gangszter nagybátyám a családba aztán átvettem tőlük a beszédjüket meg a karjelzéseiket stb!... És félek hogy ez esetleg ijesztő lenne!... :SSS Csinos vagy?? Van barátod?? Merre laksz??? ;) :))))
2013. ápr. 28. 19:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Csajok és ti tényleg a "Falkavezért" "Macsó" fiúkat kedvelitek nem baj ugye ha valaki macsó??? Mert én ilyen vagyok
2013. ápr. 28. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te egy kis szerencsétlen hülyegyerek vagy, és körülbelül 15 éves? :D


"Jajj, jajj, lányok, nem baj ha macsó vagyok??? Gesztikulálok ám! Gangstar vagyok ám!!! Nem baj? Mert én ilyen vagyok ám..."

2013. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem látnál a szemedtől te büdös köcsög akkor ott van hogy 18F (18 éves férfi) 19 lecek! Miért kell itt ugatnod?? Kérdezett valaki??? -Nem!!! Szóval kocc vann! szijaaa! <333
2013. máj. 1. 22:16
 9/11 Szmeagol72 válasza:
100%

Hát lehet, hogy papíron 18 vagy, de a szellemi színvonalad így is felülbecsülte az előző kommentelő...

Amúgy műmájer viselkedéssel műmájer csajokat fogsz felszedni.

Persze a jó kapcsolat alapja a harmónia, úgyhogy még boldog is lehetsz egy kétbites diszkólibával.

2013. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A testvérem(11) idősebb agyszinten vagy mint te, kérdező....
2013. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!