Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Előre leírom hogy csak komoly válaszokat kérek, és lehetőleg tapasztalt fiúk üzeneteit várom.


Kb 1 hete szakítottam a barátnőmmel, sokat sírtam érte depresszióba estem miatta...

De most törleszteni akarok neki, legalábbis annyival hogy ő akarjon vissza szerezni engem.

Valahogy meg lehetne oldani?

Még annyi hogy egy osztályba járok vele.


Ha van valaki aki komolyan tudna nekem segíteni akkor rám írhatna privátba. Nagyon megköszönném.



2013. ápr. 28. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

"hogy csak komoly válaszokat kérek"


vagy amilyeneket kapsz!

2013. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt depresszióba esel, majd el is múlik, komoly kapcsolat lehetett. Hány éves vagy? 13?

Különben légy férfi nem bosszulni kell hanem továbblépni

2013. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 schocko ***** válasza:
Együtt akarsz sírni vele, vagy minek szeretnéd visszaszerezni?
2013. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hogy vissza szerezni, csak tudja hogy milyen szar érzés az hogyha nem tud vissza kapni.

Amúgy 4 évig voltam vele együtt.

Lehet hogy nem volt komoly a kapcsolat eleinte de aztán már az lett. Lehet hogy csak diák szerelem de akkor is komoly érzések voltak

2013. ápr. 28. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akarod azt hogy ő is szenvedjen. Elhiszem hogy szar neked, de neki miért legyen az? Sőt te azt honnan veszed hogy neki nem az?

17f

2013. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom amúgy miért akarom, lehet hogy csak azért mert egy ilyen dög vagyok.

De azt akarom hogy legalább 1 napig érezze azt hogy nem tud vissza kapni. Aztán bekötözném a sebeit de akarom hogy megértse a helyzetem.

Amúgy ha ő is szenved akkor k**va jól titkolja, olyan élet vidám minden nap. Néha azt sem értem hogy hogy tud ilyen lenni, vagy hogy egyáltalán csak játszott velem. Nem tudom hogy mit érzett irántam de 4 évig csak nem lett volna akkor ilyen.

2013. ápr. 28. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd én 3 évig voltam a barátnőmmel,soxor össze vesztünk és mindig így hogy kínoztuk egymást. Rá ment az egész kapcsolat,sokat sírtam énis. De már késő volt, most azt kívánom hogy engedtem volna inkább én a büszkeségemből még mindig együt lennénk. Szerintem ne kínozd, neki is fáj szerintem csak jól leplezi. Inkább engedj te egy kicsit és legyetek boldogok,hidd el nem szégyen ha oda mész hozzá és bocsánatot kérsz. Ne kövesd el azt a hibát mint én. Remélem segítettem. 17F
2013. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak : Nagyon sajnálom amit történt, és köszi. Segítettél.
2013. ápr. 28. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
:) Ha még valamire szeretnél választ kapni,nyugodtan írj privátba.
2013. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!