Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok/nők! Járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok/nők! Járnátok olyan pasival aki Magyarországon minimálbért keres?

Figyelt kérdés
Csak őszintén. Tegyük fel albérletben él, nem dohányzik, nem iszik (pénze se lenne rá), leginkább a netről művelődik, ritkán jár ki, örül ha kijön a hó végére.

2013. ápr. 28. 16:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mennyi is a minimálbér manapság? 40-50-60 ezer?
2013. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

nem...

ajj istenem milyen hülye kérdés ez?

2013. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az számít, hogy mennyi a fizetése valakinek, hanem hogy hogyan költi el. Önbecsülés kérdése az egész. Van, aki kevés pénzzel is kiköltekezik, van aki meg sokkal sem elégedett. Aki a kicsit nem becsüli, a sokat nem érdemli.
2013. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy segédmunkást.egy 24 éves lánnyal jár már 2 éve!
2013. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mikor huszonéves voltam, nem volt ilyennel probléma:)
2013. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hozzá kell tenni, hogy egyébként is csak akarat kérdése, hogy a minimálbérnél valaki többet keressen nem sokkal, csak egy kicsivel. Én pl 19 évesen, érettségivel, heti 16 óra munkával többet megkeresek. Tehát csak akarat kérdése.


F

2013. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
az én párom 12 ezer forinttal keres többet a minimálbérnél. 20 éves vagyok, ő 24.
2013. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az se mindegy,hogy hány éves a válaszoló, az se mindegy hogy melyik szubkulturából szalasztották, az se mindegy,hogy milyen pénzügyi viszonyok közt nőtt fel, mik az igényei ,elvárásai.

Kapsz itt 10 -15 választ, semmibe nem irányadó.

Ide általában egy kasztból jövő egyének csoportosulnak, pár kivétellel természetesen. De ez még közel sem jelent statisztikailag tökéletesen valós elvárásokat, hozzáállást amit itt leírnak.

Egy jobb családból származó nő sokkal kisebb eséllyel állna le veled, illetve egy 30+ os nő is kisebb eséllyel.

Tiniknél még fő a kinézet, illetve azok a nők, akik szintén a szarban, nyomorban, nélkülözésben nöttek fel, azoknak nincsenek akkora extra igényeik, mint egy ügyvédcsaládból jövő királylányank.

Ez nagy általánosításként azért elmondható.

2013. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki manapság Magyarországon minimálbért keres, nem feltétlenül az ő hibája. Szóval ha megismerkednék egy szeretnivaló sráccal és kiderülne róla, hogy pillanatnyilag ez a helyzet, nem zavarna különösebben. Viszont ha valaki még 30 körül is így áll, nem művelődik és nem is törekszik arra, hogy többet elérjen, azzal eszem ágában sem lenne kezdeni.


Ha a barátom elkezdene hirtelen minimálbérért dolgozni, semmi baj nem lenne vele, mert mindemellett tudom, hogy nagyobb ambíciói vannak hosszútávon.

2013. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Olyan lányok véleménye érdekel akik dolgoznak, és nem az egyetemről okoskodnak. Tinik véleménye meg egyáltalán nem, de írtam is hogy 20+
2013. ápr. 28. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!