Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a nálam idősebb korosztálynak tetszem?

Figyelt kérdés

Ennyire nem vagyok (nem lehetek) más, mint a korombeliek, bár tény, hogy sok helyen idősebbnek néznek (akár 18-nak is bár 185 cm magasan tán nem is csoda), de tudtommal a lányok is általában a picit idősebb pasikra buknak, viszont engem csak a nálam jóval idősebbek, az én korosztályom teljesen átnéz rajtam, mintha nem is volnék.

15/F



2013. ápr. 28. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, hogy miért, lehet a kisugárzásod teszi, de ha rájössz, oszd meg a titkot velem is. én 15 éves, 159 cm magas lány vagyok, és kb. 3 hete egy srác akivel egy társaságba kerültem megkérdezte, hogy nem tavaly voltam-e gólya... az egyetemen!

talán ez volt a legnagyobb túlzás, amivel találkoztam, de amúgy sorra 48-19 évesnek néznek, pedig én kifejezetten alacsony vagyok.

2013. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a jobbik eset...

Engem 18 éves létemre folyton a 13-15 éves korosztály néz ki :C

F

2013. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, és természetesen 18-19-et akartam írni! :D
2013. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennek inkább örülj teis :D

Énis idősebbnek nézek ki, és jól elvagyok az idősebb csajokkal :D

15 évesen 23 éves csaj volt a rekordom :P

2013. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hiába nézek ki idősebbnek, akik nekem tetszenek (és esetleg 1-2 évvel ők is idősebbek) azok rám se néznek... :S
2013. ápr. 29. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél olyan mint én, aztán nincs gond :D
2013. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Huszonéves vagyok és pont a napokban kértek személyit, amikor sört vettem. Aztán nekem meg az a bajom, hogy a korombeli csajok szemébben egy kisfiú vagyok és el sem hiszik, hogy már tényleg olyan idős vagyok amennyi. Viszont buszon volt már, hogy tini csajoknak bejöttem, de én meg ugye nem nyúlhatok kislányokhoz, mert akkor épn vagyok a gonosz pedofil, hiába is nem nézek ki felnőttken a külső adottságaim miatt csak az életkorom, az a nyamvadt szám öregít. Átérzem a problémád, nekem sem megy így a csajozás. Az se jó, ha tini fiúnak nézik az embert, hiányzik a tisztelet, legalább téged már emberszámba vesznek, mert idősebbnek, férfiasabbnak nézel ki.
2013. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Skacok, menjünk már csajozni :D
2013. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bennevagyok (azthiszem a 3. választ írtam én) :D

18/F

2013. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki merrefelé lakik? :D
2013. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!