Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha strandon/uszodában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha strandon/uszodában láttok egy ilyen testű, ismeretlen srácot, akkor mit gondoltok magatokban róla, milyennek találjátok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. ápr. 28. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik a srác
2013. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
melegnek
2013. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
valami hihetetlen nyomi szerencsétlen gyerek..
2013. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gay of the day
2013. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csiga
2013. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as: Leírnád pár szóban, hogy ezt mi miatt látod?

Nem veszekedni akarok vagy az ellenkezőjéről meggyőzni, csak megtudni, hogy ezt miért gondolod így?

2013. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

3 vagyok..

A képek alapján a fejek amiket vág, az a bájgúnár vigyor az első képen. az az élettelen tekintet.. a férfiasság teljes hiányát látom benne.. semmi mást nem látok csak egy kocka hasat..semmi élettel teli mozdulat.

2013. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Az első pillanatban az volt a benyomásom, hogy meleg a srác. De lehet, hogy tévedek, Bár mindig az első benyomások szoktak a jók lenni.
2013. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
ezeket ugy bírom amikor kiraknak ilyen kis nyikhajok képet hogy ilyen kocka hasam van meg olyan amikor azt felejtik el hogy a vékony gyerek kocka hasa olyan mint a dagadt csaj nagy melle nem kell csinálnia semmit érte és van :S (persze van kivétel mint mindig ) és erre az ilyen kockás hasra mondják hogy jó :S nem értem :S mondjuk erre nem mondhatja senki mert ez egy nagyon szar kinézet xDD
2013. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :)
2013. ápr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!