Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mért hiszitek azt h 13-14 évesek nem lehetnek szerelmesek, v hogy nem tudják mi az...

2013. ápr. 29. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, ezt hisszük? EZT HISSZÜK??? Úristen, ezt hisszük, és ezt nekem így kell megtudnom?
2013. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért mert ők éretlenek. Esküszöm. Most mit csinálnak? Megfogják egymás kezét, és juhé, szerelmesek vagyunk? Ugyanmár... Nekem is tetszett 13 évesen valaki. Azt hittem szerelmes vagyok. Most 17 vagyok, és tényleg szerelmes, nem is tudod elképzelni milyen érzés.
2013. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert nem tudják mi az.. érettebb korban teljesen mást jelent a szerelem mint 13 éves korban.. 13 éves koromban szerelmes lehettem vagy 4 emberbe.. de azért nem csak mi vagyunk itt a hibásak akik "ezt hiszik" :) mert hogy a 13 éves lányok/fiúk azthiszik ők az ászok akik mindent tudnak a szerelemről :D
2013. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért lehet egy 13-14 éves a korához képest érett is.
2013. ápr. 29. 17:08
 5/12 anonim ***** válasza:
De nem lehet ennyire. Én 13 éves koromban még javában játszóterekre jártam, pedig nem voltam éretlen.
2013. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát én 14 vagyok és szerelmes:)
2013. ápr. 29. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Tartom, hogy nem tudod mi a szerelem. Mit érzel?
2013. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet elmondani de megpróbálom... Azt érzem h mellette önmagam vagyok, jól érzem magam. Szeretek a szemébe nézni, szeretem hallani a hangját. Szeretem hogy ott van velem, és a tudat h ő is szeret felülmúlhatatlan... hogy tudod fontos vagy valaki számára. Mellette biztonságba érzem magam... ő jelent nekem mindent.
2013. ápr. 29. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, szerintem tutira nem lehetsz szerelmes, majd ha tényleg az leszel, akkor megérted mi is az.
2013. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem mindenkinél ugyanolyan a szerelem. Hiszen mindenki más, mindenki másképp szeret:)
2013. ápr. 29. 17:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!