Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen kinézetű lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kinézetű lánynak milyen a pasi megfelelője? (feltünő szépség)

Figyelt kérdés

tehát, ha ez a nő nekünk pasiknak király... akkor a lányoknak mi?


[link]


[link]


2013. ápr. 29. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nézd meg a szemét, és nem hinném, hogy egyetlen pasi is pár rántásnál tovább marad vele.
2013. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy régi mondás, hogy egy férfinál elég, ha az ördögnél egy fokkal szebb. Szerintem megállja a helyét, mert én is ebbe a kategóriába esek és nem volt bajom a csajokkal! :D
2013. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányoknak szépnek kell lenniük, mert az nőies. A fiúknak férfiasnak kell lenniük, aminek nem sok köze van a szépséghez. Egy nőies nő mellé egy férfias férfi illik.
2013. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez max atlagos :D 100x szebbet tudnek mutatni
2013. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem ronda de többet vártam volna ezek után amiket írtál hogy feltűnő szépség meg egyéb nagy szavak
2013. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor képzelj el egy olyat, hogy vannak olyan lányok, akik feltünőek és megfordulunk utánuk - én ilyen akarok lenni pasiban
2013. ápr. 29. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szép ez a csaj,messze van a felünőtől!Egyébként kinek mi
2013. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy tisztában a nemi szerepekkel. Sikeres szeretnél lenni a nőknél, de közben női szerepre vágysz.
2013. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!