Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhatja ez a menstruációm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja ez a menstruációm késését?

Figyelt kérdés
Múlt héten, illetve azelőtti héten különböző okok miatt csak antidepresszánsokkal tudtam lenyugodni, illetve elaludni. Így a következő napokon szedtem be a 0,25-ös frontinból: péntek,szombat,vasárnap,hétfő. A pénteki mennyiségre nem emlékszem, de az utána következő 3 napon 24-et szedtem be összesen. Ugyanezen a héten vasárnap kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött meg, néha görcsölget, nagyon enyhén, majd el is múlik. Így késik már 2 napja. Természetesen a problémámból kifolyólag nem kevés mennyiségű stressz is ért, ezért a kérdésem az lenne: okozhatja-e a stressz és a gyógyszer a mentsruáció ilyen mértékű késését? Előre is köszönöm.
2013. ápr. 30. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amikor kezdtem az egyetemet, annyira lestresszelődtem, hogy 2 hetet késett, de nem nyúltam nyugtatóhoz, mert csak magamat rombolnám vele, inkább küzdöttem. Azért ilyenkor nem árt elmenni nőgyógyászhoz, mert lehet ciszta is, ami miatt gyógyszer kell, továbbá ha nagyon sokat késik, akkor gyógyszerrel "hozzák meg"
2013. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 nap alatt lehet nem kellett volna 24-et beszedni. Sok mindent okozhat az.


Amúgy betegtájékoztató nem túl hosszú...

"A nemi szervekkel és az emlőkkel kapcsolatos betegségek és tünetek: menstruációs zavarok."

2013. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy ez lehet mellékhatás, igazából az volt a kérdés, hogy normális-e hogy 2 napja is várom, és mennyire lehet számítanni még.
2013. ápr. 30. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy élsz szexuális életet? Csak mert ez nem derült ki, de amúgy normális, ha az idegeskedéstől, meg a lórúgásnyi nyugtatótól késik/kimarad
2013. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!