Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy körbeülős játékhoz gyüjtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy körbeülős játékhoz gyüjtök erotikus vagy szerelmi kérdéseket, állításokat. Írnátok párat?

Figyelt kérdés
Egy piálós estén, vagy egy buliban szeretnék majd ilyet játszani. A játék lényege, h körbeülünk, és húzunk az asztal közepén lévő cetlik közül. A cetliken kijelentések vannak, mint pl. "Sosem csaltam meg senkit."; "Nem voltam még 2 nővel egyszerre."; stb. Akire NEM igaz ez az állítás, az iszik egy pohár sört vagy valamit. :) Ezekre a cetlikre gyűjtök állításokat. 20 év körüliekről van szó amúgy.
2013. máj. 1. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom hozzád is eljutott az utolsó Amerikai pite XD

A kész játékból jól jönne egy másolat xd

2013. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"szexeltem egy lánnyal anyám csipketeritöjén goth metal znét hallgatva miközben egy fél tehenet dolgoztam fel egy alig használt sarokcsiszoloval"
2013. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább kérdezz-feleleket játszotok? Kezdtek valami könnyű kérdéssel, aztán úgy haladtok az egyre személyesebb kérdések felé, ami akár szexuális témájú is lehet. Nyilván nem tudod ellenőrizni az őszinteséget, de ez a te játékod esetében sem áll fenn.
2013. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!