Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem negyedik is van?

Figyelt kérdés

Ugye van alapból a párkapcsolat, ami lelkis - ez lassabban alakul ki, mert meg kell ismerni a másikat stb. De van szexkapcsolat is, amikor csak a fizikai dolgokat elégítik ki a skacok.

És én az előbb hanyatt feküdtem az ágyon és elkezdtem gondolkozni. Csak úgy hirtelen. És arra jutottam, hogy ez nem szerelmi dolgoknál is lehet így. Van a barátság, aminek ugyan úgy lassú vize partját mossa ,.... és van egy olyan kapcsolat ami főképp a fizikai és romantikus-baráti dolgok megélésére épül de ehhez nem kell különösebben ismerni a másikat.

Vagy én én vagyok és senki más. Avagy mindenki egyet ért velem a negyedik láncszem létezésében ami az emberi kapcsolatokat illeti, vagy csak én vagyok ilyen ciklámen?


2013. máj. 1. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak te vagy ilyen aszociális, gyümölcs
2013. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az uccsó' részt szinte nem lehet érteni. Az egészben van valami, de ez így még mindig nem az igazi :)
2013. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Így volt kedvem megfogalmazni! Na szóval szerintetek igaz vagy hülyeség amit állítok? Ti is belátjátok hogy létezik ez a negyedik dolog?
2013. máj. 1. 13:59
 4/11 anonim ***** válasza:
igzábol én szerintem értem mire godolsz de ez ugyanaz kb mikor egy buliban felviszem szobára egy lány haveromat leoltom a villanyt és a helyére képzelem Avril Lavignet pl...
2013. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nos, én nyitott vagyok és nem szeretem "végigjátszani" az ismerkedés alapvető szabályait amíg eljutok valakivel valamilyen kapcsolathoz. Szeretem ott kezdeni ahol a legjobb.
2013. máj. 1. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem inkább a 0-ik típusú találkozások érdekelnek.
2013. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

@Shevy

A deszkás barna A.L-t, vagy a szőke műpics@sat?

2013. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pavel Proctor: Akkor elég magányos lehetsz.
2013. máj. 1. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért légyszi ne kezdj el sajnálni.

Amúgy meg, inkább csak elég öreg ahhoz, hogy ez még nekem jelentsen valamit.

2013. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ősellenség. xD
2013. máj. 1. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!