Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért épp ő? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,aki mostanában mindig rajtam lóg,pedig ő nem ilyen.Ő tipikus kocka,mindig tudja melyik a legjobb és legújabb mobil app,természet tudományos tárgyakban is nagyon otthon van.Olyan mint egy tudós,tehát tőle nem vártam hogy közeledni fog,de nagyon aranyosan csinálja és lehet hogy viszontszeretem.Ő egyértelműen megmondta hogy együtt lenne velem,de én még éretlennek érzem magam egy párkapcsolathoz.Nem tudom mit csináljak vele.
2013. máj. 1. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csinálnod vele. Még is mit kellene? Beszélgettek, elvagytok, ennyi. Ha majd érettnek érzed magad, akár 2 hónap, akár több év múlva egy kapcsolatra és akkor épp találsz valakit, akivel szeretitek egymást, akkor kezded a kapcsolatosdit.
2013. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont őt találta el Ámor a nyilával.


Nem értem a kérdést!

2013. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megproballni mindent meglehet. Én azg ajánlom hogy iskolán kívül is talalkozzatok és ismerjetek még jobban egymást!:))
2013. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy egy értelmes ember talált meg. Ahogy itt már többen mondták, beszélgess vele sokat, legyetek együtt, élvezzétek, amit kitaláltok, érezzétek jól magatokat. A párkapcsolat ez, és nem az, hogy kimondjuk, hogy mi most járunk, és jajj. Éppen ezért olyan sincs, hogy valaki érett-e egy párkapcsolathoz. Ha képes barátságot kialakítani, és szeretni, akkor érett. :)
2013. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat,melyeket ezúton is köszönök!Tényleg sok ember örülhetne egy ilyen értelmes pasinak,csak a drága kicsit fura.Olyan,mint egy kisgyerek:ami a szívén az a száján.Nem rejti véka alá a mondanivalóját és ez általában jó,de nem mindig.Tudom hogy szeret és talán én is megpróbálom,hátha belészeretek :)
2013. máj. 1. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!