Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a közvélemény arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a közvélemény arról a fiúról aki ilyen zenét hallgat? És lányról? Fontos a zene ismerkedésnél?

2013. máj. 1. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ilyet hallgat, akkor nem
2013. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire befolyásolja a zene az ember életstílusát, például ha valaki csak ilyen menő mai slágereket hallgat, olyanokat amik a diszkókban is mennek akkor az az ember attól még lehet tök normális és csak azért hallgatja mert zeneileg az tetszik neki (én is hallgatok olyasmiket is), de lehet hogy egy kis páwa az illető és azért hallgatja. Az izlandi zene jó, de most ezzel, hogy valaki szereti Sigur Róst, sok mindent nem mondtál.
2013. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem valamennyire igen.

Tehát ha fanatiku Bieber fan és a rockra pl. szennyként tekint,akkor az a személyiségén is meglátszik.

2013. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pain for Pleasure ***** válasza:

Az ugyanolyan zenei ízlés nem fontos annyira, de természetesen szívesebben ismerkedem olyannal, aki hasonló dalokat hallgat.

Amit belinkeltél nem rossz :)

2013. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki pontosan ilyen zenéket hallgat. Alapvetőleg nem baj, én is szoktam néha, de ne ez legyen a mérce. A nagyon hipnotikus és elvont zenét hallgatók viszont elég negatív szimpátiát keltenek ki belőlem sajnos, belegondolni is maga a borzongás számomra.

Meg nekem pl az a lényeg, hogy ne azért hallgasson ilyeneket, hogy ettől ő különlegesebb legyen/annak látszódjon, hanem azért, mert egyszerűen tetszik neki, az alapvető természetéből fakadóan.

2013. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!