Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nevet amikor meglát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nevet amikor meglát az jelent valamit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kizárt! :)
2013. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy,olyan ronda vagy hogy amikor meglát nevethetnéke támad :DD
2013. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam csajok csinálják ezt valamiért gyakran. Legutóbb pár hete látott meg három csaj és elkezdett nevetgélni.


Nos, jó, ha tuddo, én ronda fiú vagyok, szóval semmi jót nem jelent nálam. De nálad nem tudom i lehet a helyzet.

2013. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy erről van szó. Mi jóban vagyunk, de másokkal ellentétben ő mintha megörülne nekem.
2013. máj. 1. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. Hülye vagy!

Honnan tudod hogy rajtad nevettek?

Másfelől meg, jött volna három másik lehet hogy még helyesebb csajok, aztán meg maszturbálás közben rád gondoltak volna...... tudod nyálas, szép fiú, ronda, férfias, a csaj kinézetétől független teljesen változó hogy kinél mi-mi, meg hát a srácnak kéne csajozni, nem pedig várni a sült galambra.....

2013. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor nevetnék ha tetszene az illető. :) Eddig mindegyik barátommal úgy kezdődött, hogy ha a kapcsolat kezdete előtt hirtelen megláttam, elnevettem magam.
2013. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!