Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mielött megjön nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mielött megjön nektek elötte egész héten van olyan hogy a párotok jelenléte idegesít? Meg másként viselkedtek vele?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
elég fura de én menzesz után 1-2 héttel bolondulok meg és utálok mindenkit. .. ez miért lehet?
2013. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én előtte 1-2 nappal szoktam "megőrülni" de olyankor senkit nem tűrök meg magam mellett
2013. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít soha. Mindig örülök, ha velem van, akár menstruálok, akár nem.
2013. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En nem szoktam mashogy viselkedni, ugyanugy elem az eletem, mint maskor
2013. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ugyanúgy viselkedem, mint máskor... :)
2013. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hat éves téma, viszont("én előtte 1-2 nappal szoktam "megőrülni" de olyankor senkit nem tűrök meg magam mellett").Nos kicsikém! Ha viszont munkahelyen vagy, akkor hát kénytelen vagy elviselni a kollégát, még akkor is, ha már megjött ha az állásodat meg akarod tartani. Ami pedig a magánéletedet illeti nem mondhatod neki azt, mármint a párodnak, hogy aludjon külön szobában, vagy külön ágyban, mert elvégre ezért vagytok élettársak, vagy házastársak. Szerinted most mit érsz el azzal, ha olyankor mindenkit kiutálsz magad melöl, ahogyan anno az egyik válaszoló írta? Max annyit, hogy előbb utóbb ezt megunja valamelyik családtagod, munkatársad, vagy akár a párod, aztán így végleg egyedül fogsz maradni. Még egy érdekes poén: Ha pedig orvos vagy akkor nem mondhatod azt a betegnek, hogy menjen haza, mert neked ép megjött.


Kérdező:! Neked így utólag annyit mondok, vagyis mindenki magából indul ki az is, hogy valaki tud magán uralkodni, valaki meg nem na de ha az utóbbi, akkor annak nem sokáig fog tartani a társas élete, ha ilyen szélsőségesen reagál az ingerekre.

2019. jún. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!