Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam egy fiú barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flora08 kérdése:

Elmondjam egy fiú barátomnak, hogy nem bírom a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Van egy barátom Dávid, akivel már kisiskolás korunk óta ismerjük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk. Vagyis csak volt, mert sajnos összejött egy lánnyal akivel nagyon nem jövök ki a minősíthetetlen viselkedése miatt. A lány igazán büszke arra, hogy egy flegma ribanc, büszke arra is, hogy mindenki annak tartja. Ő sem bír engem, mert egy vetélytársat lát bennem, folyton féltékenykedik, pedig semmi oka rá. Egyszer már el is küldött a fenébe, hogy szálljak le a pasijáról. Azóta nemigazán beszéltünk, Dávid nem keres engem, nekem pedig nem hiányzik ez a felesleges dráma; egyre nehezebb elviselnem ezt a lányt. A lányra nem mondtam még egy rossz szót sem, mert úgy érzem, Dávidnak rosszul esne, ha elmondanám a véleményemet. Nem tudom mit tegyek, hiányzik, mint barát, de úgy tűnik, fontosabb neki ez a kedves teremtés...Beszéljek vele vagy várjam meg, míg észbe kap? (Bocsánat, lehet, hogy rossz kategóriába írtam a kérdést) 21/L

2013. máj. 1. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
el de ne állíts választás közé.
2013. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj egy Succubus . Sajnos itt már a beszéd nem segít:S Meg kell törni a mágiát!
2013. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Neked tettszik,szereted, bejön a Dávid ugye?!

Ha igen akkor miért nem mondod el neki?

Ha nem akkor, ne szólj bele a kapcsolatukba,mert nem a Te dolgod,azért mert Neked nem szimpi a csaj, valamiért csak vele van a pasi.És a végén Te fogsz sz@rul kijönni belőle.Ha nem keress,és hiányzik akkor ennyi,vesztettél egy barátott.De szerintem Te többet érzel iránta mint barátság,és ezt érzi a csaja is,ezért sz@r a viszony,nincs szimpátia.De ezt csak Te tudod!

2013. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne beszélj erről, mert ha szereti a csajt, akkor általában nem látnak az emberek a szemüktől, szóval várj, magától rá fog jönni N
2013. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért az az első gondolat, hogy szeretem őt? Egyszerűen csak szarul esik, hogy az egyik legrégibb barátom csaja így viselkedik velem, amikor egyáltalán nem érdemlem meg. Azt is tudom, miért van vele. Mindegy, nem zaklatom, majd lesz valami. Nem akarom választás elé állítani, csak nehéz megszokni ezt a helyzetet.
2013. máj. 1. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. Legalább 10 éve ismerek egy lányt. Sosem volt közöttünk semmi. De az új párja annyira féltékeny volt, hogy a lány is csak akkor hívott fel telefonon, ha a tudta, hogy párja biztosan nem megy haza még 1-2 óráig.

A srác komplett idióta. El tudom képzelni róla, hogy veri a lányt. De nem mondtam semmit. 2 éve nem beszéltünk. 2-3 év múlva úgyis szakítani fognak és akkor mi újra találkozni fogunk.

2013. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!