Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Neten levelezek egy sráccal. (17/L) vagyok. Azt mondja szerelmes belém és ha egyszer találkozunk, lehet hogy járna velem kezdetben nem vettem komolyan de ő az aki ezt nagyon komolyan veszi. Előttem egy màsik csajnak is ezt írta, most is beszélnek de azt mondta nekem hogy vele már semmi olyasmi nem lesz. Egy pár napja viszont nagyon le volt törve és nem akarta elmondani hogy miért. Később rávettem és kiderült hogy azért mert ANNAK a csajnak most éppen más tetszik. Én erre azt mondtam hogy nekem meg az esett rosszul, ahogy ő reagált erre, és ha ennyire nem tud tovább lépni, akkor vége. Szerintetek ez jogos volt?

2013. máj. 2. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Addig nem kéne új dolgot kezdeni,amíg nem zárta le a régit.

2013. máj. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. máj. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 évesen ennyire nem lehetsz hülye
2013. máj. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit gondolnék? 1) A srác egy éretlen p*cs. 2) Nincs értelme az ismerkedést levelezéssel húzni.
2013. máj. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos volt!!
2013. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!