Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a nagy fenék tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nagy fenék tetszik annyira a pasiknak?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársam mindig a kis 50 kilós csajokra bukott,de mindig azt mondja,hogy húúú de megb*sznám...a nagyobb,teltebb lányokra..gondolok itt max 65 kg-s lányokra..hasuk nincs,sőt mellük sem,de a fenekük tényleg szép kerek,megmondom nő létemre is..a combjuk meg vaskos..

Nos én SAJNA nem rendelkezek szép,nagy popsival,amit tényleg nagyon sajnálok..:( Tényleg ez a vonzó?? Az egyik osztálytársam 85 kg körül lehet 162-3 cm körül és mindene vastag,a lábai és a feneke brutálisan.Nem bántom,de így van,nem dagi,de akkor ez miért nem tetszik senkinek?? 20/L


2013. máj. 2. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képet képet képet
2013. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy a srácnak tetszik, attól még nem mindenkinek az a favorit. 70 kg megfelelő testmagassággal is lehet vonzó, de 160 cm 80 kg-al már sok.
2013. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Neki tényleg brutális nagy feneke van,sokan csúfolják is,és a combjai is nagyon vaskosak:s
2013. máj. 2. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Valakinek ez tetszik
2013. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

képet róla hogy látszódjon a teste és rólad is hogy milyen a tested amúgy nekem is bejönnek a nagy seggű lányok de legyen formás tehát nem elég ha nagy de ha kicsi mármint normális méretű mert a kicsit én sem nagyon szeretem akkor is bejön ha formás

16/F

2013. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha fenék,akkor legyen kemény,nem számít,hogy nagy-e vagy kicsi...

Sajnos edig olyan barátnőm nem volt,akinek kemény lenne,sőt,élőben még nem is láttam olyat,akinek az lett volna.Ez úgy látszik egy be teljesületlen dolog marad...

2013. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik. Van, akinek a vékonyabb, van, akinek a teltebb, a szélesebb csípőjű, a sportosabb, a kisebb-nagyobb mellű, stb. Viszont a szélsőséges méreteket (pl. óriási valag, vagy extrém soványság, vagy bármi) már csak nagyon kevesen találják vonzónak.
2013. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekem speciel nagyon tetszik, ha egy csajnak nagy kerek, husis popsija van. :)


23f

2013. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok, nekem is bejön a nagyobb altáj, persze csak egy bizonyos szintig, de a vékony csajokért is oda tudok lenni
2013. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Na kérdező, elég kellemes hangnemben írtad ki a kérdést, akkor őszintén válaszolok.

Én egyszerűen megőrülök a vaskos combú és fenekű lányokért. Lehet ha hosszú nadrágban van, nem nézem meg, de ha felvesznek ilyen "combra alig simúló, az övnél alig szélesebb" nadrágot, hát nekem annyi.


Komolyan mondom az ilyen p*csanadrágok vagy mik a világ legjobb találmánya. Még azok a lányok is szexisek benne, akiket amúgy meg se látnék. Durva!


Van farmerben is ilyen nadrág, na az a világ teteje. És ha ezek mellé vékony derék dukál (viszont a csípő széles, a segg nagy, a comb vaskos), huhh. Mindet feleségül venném!


Na így érzek.

2013. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!