Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnék?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 2. 21:56
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
áhhhhhhh.nagyon nem
2013. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Te vagy az elöbbi srac,aki a fogyokura rovatban az alakja irant kerdezösködik?Nem vagy csunya,jo alakod van,de kisse vekony,kisfius.En a helyedbe meg szednek is fel par kilot,nem a fogyokurara gondolnek....
2013. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim válasza:
Nekem :-Dbiztos bejonnel:-P ez a fajta pasitipus nekem tetszik es bejon:-*
2013. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy :)))
2013. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Seggek a falhoz emberek!

Nem hiszem, hogy ilyen összenyalt hajjal nőt keresne..

2013. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

NEM vagyok homokos! aki szerint az vagyok,azt lesz*rom!

A többi kommentet köszönöm.

Jöhetnek még válaszok

2013. máj. 3. 07:07
 18/52 anonim válasza:
Nem vagy ronda a hasad meg egyenesen isteni. Maradj ilyen vkinek ez a kisfiús stílus bejön.
2013. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
a 14-15 évesek a 12-13 éveseknek jönnek be nyugi majd leszel idősebb is.
2013. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi veled a baj? Nincs stílusod. Te azt hiszed, hogy van, de csak nézz körül: minden 2. ember így néz ki az utcán!! Partvis haj, rózsaszín kivágott póló, kereszt medál, f.sszínű nadrág". Nekem személy szerint nem lenne bajom veled, mert aranyos arcod van, de a stílus, mint írtam, borzasztó. Unalmas, tömeggyártmány. Ha lenne benned valami egyedi, biztos többeknek bejönnél. És ha gyúrsz, nem csak hasra kell, az is a "páwák" jellemzője... Legyél különleges és térj el a többitől! Nem arra gondolok, hogy legyen 85 színű hajad és fültágítód van, hanem legyen normális, FIÚS stílusod, ne pedig b.zis. Remélem azért elgondolkodsz ezen!:)

16L

2013. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!