Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi legyen?

Figyelt kérdés

9 hónapig jártam egy fiúval.Csodálatos volt minden.Ő kezdeményezte a járást.Utólag tudtam meg,miattam hagyott el egy másik lányt.Aztán 2 hete szakított velem.Azt mondta szeret,és bármikor számíthatok rá ha baj van,de nem akar tőlem semmit,túl sok vagyok neki.Visszament az exéhez.

Most lesz a névnapja és el is szeretnék tőle valamivel búcsúzni.Arra gondoltam írok neki egy szép levelet és idézeteket is írok bele,meg veszek neki egy szarvasos kulcstartó díszt.Mikor és hogy adjam át,hogy a barátnője ne tudja meg? 18/l


2013. máj. 2. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd az ajándékokat. mond neki hogy boldog névnapot de semmi több.
2013. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felkínálod neki a lehetőséget, hogy még egyszer beléd rúgjon?

Ennyire azért ne alázkodj meg. Egy boldog névnapot sms-t/email-t nyugodtan küldhetsz, ha az ízlésed úgy tartja, de ennél több már megalázkodás lenne.

1. Veled csalta az exbarátnőjét (oké, ott hagyta)

2. Majd az "exbarátnővel" csalt téged (oké, ott hagyott)

Mit akarsz tőle ezek után?

2013. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!