Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány a suliban aki eléggé bejön és azt hittem, hogy én is tetszem neki. Sokat szemeztünk és ha mellettem ment el olyankor csak a földet nézte, meg ilyesmik..Ez ment egy ideig és végül odamentem hozzá és elmondtam, h szimpatikus és elhívtam sétálni, hogy jobban megismerjük egymást és mondtam neki, hogy majd facebookon ráírok a válaszért. Miközben beszéltünk nekem eléggé úgy tűnt, hogy örül ennek, kicsit talán zavarban volt, de mosolygott. Szóval ráírtam, erre nem ír vissza. Nem írja, hogy látta, de közbe már lájkolgatott képeket. Most akkor mi van?
2013. máj. 3. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem látta? Pl. ha telefonról Facebook-ozik, akkor nem hiszem, hogy látja, hacsak direkt be nem megy az üzenetekbe.
2013. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kapta meg az üzenetedet.
2013. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!