Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyék, ha soha többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyék, ha soha többet nem lehetek azzal, akit igazán szeretek? ) ) :

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve, hogy elhagyott, próbáltam mindenhogy felejteni, de nem megy. Megint itt fekszek álmatlanul és csak sírok. :((

18/L



2013. máj. 3. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szegénykém teljesen átérzem:( mást nem tudsz tenni minthogy nem rá gondolsz, lefoglalod magad valamivel, és megpróbálsz a jo dolgokra koncentrálni:/ bár én ugy vagyok vele hogy az idő múlik az érzéseink soha:///
2013. máj. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogsz még hasonlóképp szeretni, ha nem is ugyanúgy. A felejtés is menni fog, de nem fél év után. Nekem 1 hónapot telt kiheverni majd' 1 évbe. Nem tudom, mennyit voltatok együtt.
2013. máj. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de ismerős... :(
2013. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
talpra állsz és éled tovább az életed.
2013. máj. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
új pasit is próbáltál?
2013. máj. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem olyan könnyű uj pasit " próbálni amig az előzőn nemvagy túl.
2013. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem lett jó vége. :( Valahol őt is átvertem, és magamnak is csak ártottam.
2013. máj. 3. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:

értem... :/


Tényleg nem tudsz mást csinálni, minthogy lefoglalod magad... csak az idő segíthet neked! :/

2013. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!