Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudom mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem tudom mit érez irántam, hagyjam ezt az egyészet, vagy lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
tudom h még nem vagyok olyan nagy. 11 éves vagyok.Tesi órán miután a törzsemeléssel végeztem az a fiú folyton csak engem nézett.Meg tök jó vele együtt lenni,vicces,jófej. Kezdeményezzek??

2013. máj. 3. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:

11 évesen a szüleid egyántalán, hogy engedhetnek téged géphez?

egyébként meg hagyd olyan fiatalok vagytok, hogyha el is mondanád neki semmin nem változtatna úgyan így jófej lenne veled de ennyi semmi több.

2013. máj. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lola te még a tanulással foglalkozz!

épp elég farkat fogsz látni az egyetemen...:)

2013. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A te korodban még nem igazán tudják az emberek kezelni, ha kezdeményeznek náluk, de próbálkozhatsz, ha szeretnél. :)

Arra azért vigyázz, hogy az osztályban ne tudódjon ki, mert még gyerekesebb közeg, tehát nálatok az még szenzáció, ha megtudják, ki kibe szerelmes. :D

2013. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem azért mondom de a fiúk ilyen korban inkább csak barátkozni akarnak.:)) de azért hajrá.:))
2013. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!