Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legbiztosabb jelek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legbiztosabb jelek a leszbikuságra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

ha rövidebb a bal kisujja, mint a jobb, akkor 100% hogy leszbikus

gondolom ilyesmiket vártál

2013. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmilyen módon nem tudod elképzelni magad az ellenkező nemmel. Szinte undor, vagy semmit nem mozgat meg benned.
2013. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

nedves lesz a bugyid egy női:

mell,test punci látványától

a pénisztől,pasitól kiráz a hideg

ha élvezed,kéj tölt el egy női érintéstől

2013. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló pont ilyeneket vártam:D Köszönöm a válaszokat:)
2013. máj. 3. 21:45
 5/17 anonim ***** válasza:

Bal hüvelykujj gyűrű, rövid köröm... Egy lányos lánynál ennyi.


Egy fiúsnál meg sajnos egyértelmű...


Sokan gondolják, hogy akinek rövid haja van, kicsit vagányabban öltözködik, tetoválásai vannak, az leszbikus. Ez hülyeség. De ha látsz egy csajos lányt a buszon, aki téged figyel, legyen mondjuk 1-2 tetoválása is, rövid a körme, és csak a hüvelyk ujján van gyűrű, akkor esélyed van arra, hogy egy leszbikussal találkoztál.

2013. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha másokról akarod megállapítani:

- Általában "focista" külső, férfias beállás. NEM a sima fiús, vagány lányokról beszélek, hanem azokról, akiknek a metakommunikációja nagyon nagyon férfias. Tudom, miről beszélek.

-A kevésbé férfias bölcsész/művészeti beállítottságú lányoknál a rövid haj és bölcsész szemüveg árulkodó jel szokott lenni. Tudom, miről beszélek.

-Lányos lányoknál inkább a szem, amiből kivehetsz valamit, hozzád való viszonyulás. Nemrég például egy üzletben egy eladólány, aki elég csajos volt, feltűnően bámult, épp egy fiúval voltam és végig hozzám beszélt, majd a következő alkalommal elkérte a számom:D


Rajtam pl. nincs semmilyen "jelző" gyűrű, csak is a nagyköves divatgyűrűk, meg elég lányos is vagyok, de ha valaki tetszik, arra elég egyértelműen nézek.


Ha magadról szeretnéd megállapítani:

-Azt gondolod, hogy egy fiúval képes vagy érzésekkel lefeküdni, de sehogy sem sikerül. Nálam ez volt az, ami betalált.

2013. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az előző sok igazságot mondott. Mondjuk mikor én néhány ismerősömnek elmondtam, hogy egy lánnyal járok, akkor nagyon meglepődtek, de aki igazán ismer, annak nem volt meglepő. Nekem is van az az enyhe terpeszben állás, sűrűn keresztbe font karral állok, szeretem a kezeim a zsebbe tenni. A hajam rövid, de nem fiúsan rövid. Lányosan öltözködöm, de szeretem a kényelmes és klasszikus dolgokat. Saját stílusom van. Sportos vagyok, izmos lábakkal, és háttal. A megjelenésem domináns, amiből talán leszűrhető.
2013. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. máj. 5. 17:03
 9/17 anonim ***** válasza:
A szemöldöke 3,14 mm-el hosszabb, mint másoknak
2013. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az úgy komoly:D
2013. máj. 6. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!