Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el? (lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon tetszik nekem egy fiú. A barátnőmön keresztül ismerem, viszont meg vagyok győződve, hogy ő még a nevemet sem tudja. 2 évvel nagyobb, mint én, és meg szeretném jobban ismerni, csak nem tudom, hogy hogyan. A barátnőm sincs vele valami jóban, csak simán osztálytársak, és a fiú, hát hogy is fogalmazzak, menő társaságban éli mindennapjait, és hát félek, hogy szóba sem állna velem.. :D Szerintetek mit tegyek? Nem akarok semmi komolyat, csak jobban megismerni, megha lehet majd akkor egy kis kaland. (nem szexre értem.) Ja és ha lehet, akkor kérlek értelmes válasozkat adjatok :)

14/L


2013. máj. 3. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnődön keresztül lenne a legegyszerűbb megismerned jobban. Ha egy osztályba járnak akkor sokszor menj oda barátnődhöz a suliba és beszélgess vele, közben pillants néha a fiúra, hátha feltűnik neki, hogy sokszor lát egy ismeretlen lányt arrafelé. Kérd meg a barátnődet, hogy segítsen neked, mutasson be titeket egymásnak és érdeklődhetsz is a barátnődtől a fiúról, deríts ki róla pár dolgot, jelöld be esetleg facebookon és hidd el, ha te is tetszel neki akkor még talán írni is fog neked!
2013. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!