Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írogat egy fiú facebookon, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írogat egy fiú facebookon, de én tényleg semmit nem akarok tőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumba járunk, és most talált egy ürügyet, hogy írjon, válaszoltam, aztán elkezdett kérdezgetni. Én semmit nem akarok tőle, de megbántani sem akarom. Mit csináljak?

Én már mennék fürödni, mert hosszú napom volt, büdös vagyok, álmos vagyok, és itt ír..


2013. máj. 3. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen teszetosza, írd meg, hogy lelépsz, köszönj el és kész. Aztán kilépsz. Mi ebben a bonyolult?
2013. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Koptasd le vagy akármi.

Később majd besértődik, ha nem válaszolsz neki.

Jobb az elején tisztázni, hogy felejtős.

2013. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak hát ahogy írtad is egy teszetosza barom vagyok..de mindjárt rászánom magam valahogy
2013. máj. 3. 21:54
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, csak barátnőm haverja, és ezért extrán nem akarom megbántani
2013. máj. 3. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Töröld a faszbukot!
2013. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Istenem ezt de bírom.. Miért nem képesek a lányok az elején tisztázni ezt.. Aztán meg nekik áll feljebb hogy hagyták magukat és 2 hónap után borul a bili hogy hát bocs de mégsem tetszel, de azért élveztem hogy eddig nyaltad a seggem



Nem kéne jeleket adni arra hogy tetszik, ha meg hülye hogy észrevegye ezt a tőmondatokból akkor vessen magára

2013. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!