Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy minden akaratotok ellenére sem tudtatok uralkodni az érzéseiteken?

Figyelt kérdés

Ezáltal pedig olyat tettetek,amiről tudtátok,hogy nem kellene,de nem tudtatok megálljt parancsolni magatoknak?

Eddig mindig kèpes voltam irányìtani a tetteimet,de megjelent az èletemben ez a fèrfi ès hülyesèget hülyesèg tetejèbe halmozok,mèg azt sem vagyok kèpes megparancsolni magamnak,hogy kerüljem el nagy ìvben,mintha az akaratom ès a testem külön èletet èlne.Egyszerűen csak megteszek dolgokat,amiket szimplán akaraterővel el tudnèk kerülni.Nem tudom mi van velem...


2013. máj. 4. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
igen .. volt már ilyen. hogy nem tudtam uralkodni magamon.
2013. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy nagy valószinűséggel.
2013. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy a másik verzió:


A pasi mágiázik rád.

2013. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyenge vagy
2013. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én is van, hogy mikor kimegyek futni esténként, arra visz a lábam amerre ő lakik...
2013. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerelmes...az nagy baj...

De voltam már règebben is szerelmes,mègis kèpes voltam a józan eszemre hallgatni.

2013. máj. 4. 21:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyenge vagyok,ez igaz.De csak ha róla van szó,mert egyèbkènt mindig azt mondták rám,hogy kemèny,határozott nő vagyok.Ès èn is ìgy èreztem eddig.
2013. máj. 4. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt élem jelenleg, szerelmes vagyok egy olyan emberbe, aki nem érdemli meg... Nagyon rossz, de nem tudok ellene tenni semmit.. Majd az élet eldönti, hogy jó-e avagy rossz sül ki belőle.. :)
2013. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az érzésein senki sem tud, csak a tettein.
2013. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem tud, egy érett felnőtt személyiség egyik legfontosabb jellemzője, hogy irányítani tudja a gondolatait és az érzéseit.
2013. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!