Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most nehezen találom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most nehezen találom a helyem, akkor valószínűleg később is nehezen fogom?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól kijövök a legtöbb emberrel, de olyan igazán jó barátaim jelenelg nincsenek. Vagy a korkülömbség miatt, vagy mert alig vannak közös ismerőseink, vagy csak máshogy áll hozzá az élethez. Utóbbi alatt pl azt értem, hogy nincs benne az a "mehetnék" ami bennem van, és csakúgy elvan magában.

Sok lánnyal jóban vagyok, de egyikőjük sem olyan akire vágyom. Nem egy topmodellre vágyom, csak valakire, aki valamennyire szép, tele van energiával, pozitív és nyílt személyiség. De nincs egy barátnőm, aki értelmet adna a szürke hétköznapjaimnak, de még egy barátom se akivel mindent megbeszélhetnék. Sportolok rengeteget, hogy legalább ne vesszenek el a napjaim, de már ez sem tudja elvonni a figyelmemet attól, hogy mennyire szükségem van egy társra.



2013. máj. 4. 22:00
 1/4 Tréfarépa ***** válasza:
nincs itt semmi probléma
2013. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"De nincs egy barátnőm, aki értelmet adna a szürke hétköznapjaimnak"


Ez itt a kulcsprobléma. Egy unalmas ember mellé nem szívesen társul senki. Előbb magadon és az életeden dolgozz, utána akard valakivel megosztani azt az örömteli és pezsdítő életet, amit korábban felépítettél és amiben fantasztikusan érzed magad. Fordítva nem igazán működik a dolog (hogy sz.r életed van, és mástól várod, hogy értelmet adjon neki - ez max. a hollywoodi filmekben van így...)


Ami a barátokat illeti, próbáld meg a környezetváltást. Nem feltétlenül gondolok költözésre, de próbálj ki új hobbikat, szórakozóhelyeket, tanfolyamokat stb. Sport közben nem tudsz barátokat találni?

2013. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 banyamanya válasza:

Egyetértek az utolsóéval. Nem ártana némi önbizalom Neked, meg találj mást is ami értelmet ad a hétköznapjaidnak. Ne másra alapozz, tudj magadnak is örömet okozni (nem szexuális értelemben gondoltam).

Rendes srácnak tűnsz, tuti találsz majd valakit magadnak.

2013. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nyitottnak kell lenni és pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz. Én is ilyen voltam, mint te, csak lányban. Aztán rájöttem, hogy nyitnom kell az emberek felé, és azóta már volt egy másfél éves kapcsim is. Én is keresem a társamat, de nem erőlködve, csak nyitott vagyok és ennyi. Majd úgy is jön a többi magától.
2013. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!