Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok miért van az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok miért van az hogy a 20-25 éves csajok a 30-35 éves pasikhoz vonzodnak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én 30-35 éves pasi vagyok, ha akar akkor hozzám vonzódhat valaki.
2013. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, h. ez igy van??
2013. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hogyha ez tényleg így van bár nem tudom... Akkor azért mert a nők szeretik az érettebb pasikat. Csak erre tudok gondolni.
2013. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andii1 ***** válasza:
még jó, hogy nem 18évesekhez... a pasinak kell mindig öregebbnek lennie.. egyébként is benne van már a korban.. a 30-35éves pasi már kiélte magát és családra vágyik. sok 20éves erre nem képes azért.
2013. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Azért,mert a 20-25 éves srácok azok csak srácok kis fiúk!

Még nem férfiak,csak kis justin bieber-ek!!!!

2013. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hol vannak ezek a csajok?


36/F

2013. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pain for Pleasure ***** válasza:

Ez egyén függő, én pl nem jönnék össze 30 év feletti férfival.

22/n

2013. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is a 30körüliekhez vonzódom. Sajnos a velem egyidős fiúk többsége nem kifejezetten férfias a szememben, egyrészt azt várja a többség, hogy a lány kezdeményezzen, másrészt nekem ez a mostanában divatos megjelenés nem túl férfias.


22N

2013. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

22/N vagyok, és nekem édesmindegy, csak férfias legyen. Márpedig szerintem egy korombeli is lehet nagyon férfias, és a 40-es is. Speciel én nagyon szeretem az arcszőrzetes palikat, és valljuk be.. a mai huszonévesek csupaszok.. Nem tudom, miért? Pedig irtó szexi. Itt egy link: [link] Ezen nagyon jól érezhető a különbség.

Amúgy meg köztudott, hogy egy nő csak "rondább" lesz az évek múlásával, míg egy férfi egyre sármosabb lesz. (Nem mindegyik :D) Ezért is lehet, hogy jobban vonzódunk hozzájuk. ;)

2013. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők valóban. Legfőképp azért mert úgy vélik hogy annak a pasinak már van egy biztos állása normális keresete, lakása vagy háza, és már gyereket akar.
2013. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!