Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztetek már így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek már így, attól függetlenül, hogy elképzelni sem tudtátok volna korábban?

Figyelt kérdés
36 éves nő vagyok. Sokan csapják a szelet, köztük fiatal fiúk is próbálkoznak, leginkább párkeresőn, de szórakozóhelyen is. Sosem tudták felkelteni az érdeklődésem, mert csak gyerekek hozzám képest. Legalábbis ezt gondoltam, amíg meg nem ismerkedtem valakivel, aki 22 éves. Először csak le akartam pattintani, de végül visszatért és meghívott egy italra. Végül is abból semmi rossz sem származhat, és órákon át beszélgettünk. Teljesen az ujja köré csavart és rettentően vágyom rá. Előtte sosem képzeltem volna, hogy így érzek egy fiatal fiú iránt, főleg nem ennyi ismeretség után. Totál beleestem, olyan vagyok mint egy tini lány.
2013. máj. 5. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szállj ki ebből az egészből-mig tudsz.
2013. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 canadafan ***** válasza:
Hmm, hogy milyen érzelmi veszélye van azt te érzed. Ha minimális vagy kezelhető akkor miért ne érezhetnétek jól magatokat? Persze annak a ténynek a tudatában, hogy jövője nincs a dolognak. Amúgy meg kicsit irigyellek a beleesés miatt ;)
2013. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne állj be a hosszú tömött sorba.Már ha nőnek tartod magad.
2013. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2013. máj. 5. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
4 úgy ahogy irtam. Pontosan, úgy.
2013. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy magát valamennyire is becsülő 35+(még bármennyit is irhatnék hozzá) éves nő nem kezd egy 22 évessel, bármennyire is nyomul rá.
2013. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha az eszemre hallgatok, akkor én is így gondolom, de sajnos nem tudok.
2013. máj. 5. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:

7 Mert nem akarsz. Aki akar, az zárja a sorait.

Akkor miért irtad egyáltalán ki a kérdésedet? szerinted bólógatni fog valaki is rá, akinek egészséges a lelke? Nem fog.

2013. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!