Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tampontól átszakadhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tampontól átszakadhat a szűzhártya?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem?
2013. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
de igen , ezért van mini tampon........
2013. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a mini tampont a gyengébb vérzés esetére csinálták,de mindegy,annyi alapja van hogy a szűzek általában a minit használják,de ez elsősorban azért van mert még nem tágak

amúgy általában nem,de ha kevésbé rugalmas a szűzhártyád akkor előfordulhat

2013. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, átszakadhat!

23/F

2013. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: férfiként ezt honnan tudod?:D
2013. máj. 5. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

ÁtszakadHAT, igen.

Egyébként sosem értettem mért jön mindig rengeteg ember ezzel a mini tamponos ostobasággal. Ha már a minit szűzként felteszed, a rendes is simán felmegy, sokkal nem kell hozzá tágabbnak lenni. Továbbá semmi, de semmi értelme minivel sz*arakodni, már elnézést, erős vérzés esetén ugyanis úgysem megy az ember vele semmire, fél óra alatt átázik. Erről ennyit. Én 5 éve használok szüzen tampont, a legnagyobbat is felteszem. Legfeljebb első néhány alkalommal volt furcsa, de kellemetlen sosem. A legnagyobb bugyutaságok egyike amit errefelé lehet olvasni, hogy egyesek nem akarják tampont által elveszteni a szüzességüket!! Agyhalottak, komolyan...

2013. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, férfiként ezt onnan tudom, hogy tanították 6. osztályban biológia órán. Azt is hogy sport közben, hirtelen mozdulat közben is elszakadhat.
2013. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekünk nem tanítottak ilyet :D szép tanítás!
2013. máj. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!