Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit terveztek ez ügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit terveztek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem itt az emberek kérdéseit, ráeszmélek arra, hogy nagyon-nagyon komoly gondok vannak itt egyes értékrendekkel. Ez csak engem frusztrál? Lehet, hogy itt kéne hagynom az oldalt, de mindig reménykedek, hogy hátha összeismerkedek valami normális emberrel még (1-2-vel már megtörtént). Sok esetben segítettem már, de olyan álszentek egyesek itt, hogy iszonyat. Tervezi még valaki, hogy lelép innen? Hogyan tennéd meg, hogy ne ess kísértésbe a visszatéréssel kapcsolatosan?
2013. máj. 5. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2 napja regisztráltam, mg maradnék :D Mi a gond?
2013. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Többször is itt hagytam, de sajnos mindig visszatértem. Én is bízom benne, hogy normális embereket ismerek meg, na meg élőben nem tudok leszólítani senkit és barátkozni sem, így ez az oldal számomra az utolsó mentsvár. Nem sokáig...
2013. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
konkrétabban h mi a gond? :DD
2013. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 The Other ***** válasza:
Ha ebben a rovatban "kiégsz", akkor elég átnézni egy másik kategóriába (feltéve, ha perpillanat nincs jobb dolgod a GYK-nál).
2013. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy az emberek nem becsülnek meg semmit, csak kevesen. Azok sírnak a leginkább, akiknek okuk sem lenne rá, mert van életük és történnek velük dolgok, van jó munkájuk, és még sem tudnak értékelni semmit sem. Egyszerűen túl sok ez nekem, hogy mennyi ember nyafog itt ahelyett, hogy tennének valamit a becsületesség nevében és nem egymás nyomnák le a földre.
2013. máj. 5. 19:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja az ilyeneken csak jót nevetek. Ne foglalkozz velük kérdező.:)
2013. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem tervezem itt hagyni,pedig lenne rá okom bőven.
2013. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Itt a szerelem/szex-ben sok troll van, meg ezotériában id, de más témákban lehet még jó eszmecseréket folytatni: politika, kultúra/közösség stb.

Én egyszerűen ignorálom a buta embereket, miattuk nem fogok lelépni, szeretem ezt az oldalt.

2013. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
foley itt őszült meg, már késő lelépni xD
2013. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de miért nem lépsz le foley te is? top 1. vagy mi az indokod hogy maradj ha lenne okod boven?
2013. máj. 5. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!