Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb melleket szeretnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb melleket szeretnék, arra gondoltam, hogy mellnövelő 'betétet' teszek a melltartómba. Ciki?

Figyelt kérdés
19l

2013. máj. 5. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ciki. Ha szexre kerül a sor, akkor meg "Hoppá! Meglepetééés!"?! o.O
2013. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
te korodban ? igen.
2013. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok valamit, semmivel nem lesz nagyobb a melled attól, hogy betéteket dugdosol a melltartódba. Ciki.
2013. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem ciki. Én is sokáig hordtam, mert önbizalmat adott. Senki nem szólt egy rossz szót sem a melleimre :)
2013. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ciki ha szexnél lerakod a melledet az éjjeliszekrényre :))
2013. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fogadd el magad úgy ahogy vagy.

Férfiként mondom neked h nem számít a mellméret, csak a média sugallja ezt.

22f

2013. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

azzal csak még inkább azt éred el, hogy nem tudod majd magad elfogadni. lehet, hogy másnak tetszeni fog a látvány, de te a "betét" nélkül nem fogod magad már jól érezni a bőrödben. szóval hülyeség

19/L

2013. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem javasolnám, nagyon-nagyon be lehet égni vele!

(gondold már el: egy buliban csak egy kis vidám csőrözés keretében hozzáérnek a melleidhez, és avagy behorpad, vagy lepattan... egy életre szóló negatív élmény!)

Fogadd el a testedet - mert ez a legjobb amit tehetsz! Javaslom hogy menj el egyszer valakivel egy normális naturista strandra! (engem Anyuék vittek el anno, hasonló problémáim voltak) Meglátod, hogy mennyi ember van sokkal rosszabb adottságokkal, nagyon hamar el fogod fogadni a testedet és teljesen megváltozik az önértékelésed! Mindezt azért írom le neked (is) mert én ugyanazt éltem át mint te, igaz Anyuékkal 16 évesen mentünk először nudira - azóta is járunk - csak most már a barátom is jön velünk, és nagyon boldog vagyok, pedig nem mentem plasztikára sem!

2013. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is inkább az elfogadásra szavazok! Ne hazugsággal próbálj önbizalmat szerezni! :)


20f

2013. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!