Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti orál kérdés?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy prostival, ut széléssel. Csak szopás volt, felét gumival csinálta de nem birtam elmenni megkértem csinálja gumi nélkul. 10 percet csinálta így. MEkkora esélye van nemi betegség osszeszedésére?

2013. máj. 5. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem is tudtam hogy igy is el lehet kapni valamit xdxd
2013. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagy.
2013. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát van rá esély. Ha herpesze volt, akkor majdnem 100%.
2013. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de itt én ilyen aids vagy szifilszre gondolok, de nem volt herpesze szerintem
2013. máj. 5. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra is van esély, az aidsre is, de nem csak herpesz és hiv van ám a világon, teee!! Brr, remélem nem fekszel össze "normális" lánnyal, ki tudja, miket kaphat majd el tőled....
2013. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mikor beült a kocsidba akkor már megadtad az esélyt magadnak a fertőzésre
2013. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100% esély van random bármire, ami neki is van, mivel ezek így is terjednek. Szóval a helyedben irány a doki és vizsgáltasd ki magad, mielőtt bármit is tovább adsz.
2013. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Normális válasza:
Legalább van pénzed prostira:DTe gazdag álla,de eszed nincs a mindenféle rib@ncot összeszedsz!
2013. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyszer élünk nem? nyugdíj már úgysem lesz, szóval én azt mondom nagyobb bajom ne legyen az életben :D

amúgy hol szedted össze? ajánlanád másnak is? jó csaj volt?

2013. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez az "aktus" a prostinak nagyobb veszelyt jelentett, mint neked! Oralis szex utjan barmi elkaphato, az osszes nemi betegseg, annak aki csinalja! Neked semmi bajod sem lesz, csak legkozelebb mosakodj utana meg, vagy egy nedves torlokendovel torold at magad. Szerintem, ha herpesze lett volna a szajan, azt ugyis eszreveszed es nem fizettel volna neki... Amugy tudtommal a nemi herpesz es ami a szajon van, nem azonos. Egy virus csoport, de nem tudom, hogy igy is fertozodik-e. Viszont, a herpesz virust az ember mindig hordoza magaval, ha mar megfertozodott, de csak akkor fertoz tovabb, ha eppen kiujult.
2013. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!