Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha elvont vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és eléggé elvont, amolyan "művészlélek" típus vagyok jó szépérzékkel, szívesen írok és költök, és nem azokat a tipikus mai zenéket hallgatom és a mai divatos pink ruhákat hordom, hanem egészen mást. Teljesen megvagyok egyedül is, mindig feltalálom magam, sokszor jobban érzem magam egyedül, ettől pedig mások magányosnak gondolnak, pedig nem vagyok az, csak szeretek gondolkodni, elmélkedni, új dolgokat kitalálni, felfedezni. Mit gondolnak a fiúk az ilyen lányokról?

2013. máj. 5. 23:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Ha szép akkor cuki :D ha nem akkor érdekes.
2013. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy beképzelten hangzik, de szerintem szép vagyok, elégedett vagyok magammal.
2013. máj. 5. 23:46
 3/40 anonim ***** válasza:
Engem hamarabb fognak meg az ilyen lányok :)
2013. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Persze ez nem azt jelenti, hogy olyan "remeteéletet" élek, meg különcködöm és nincsenek barátaim.. Sok barátom van, és eljárok is velük, de mégsem függök nagyon senkitől, jól elvagyok mindig.
2013. máj. 5. 23:48
 5/40 anonim ***** válasza:
0%

Egyenes leszek.

Kiközösítettnek nézzük az ilyet sajnos.


Mivel az ember alkalmazkodótípus, és mindig a legjobbak után megy, ezért van az, hogy egy véleményen vannak. A 'legjobbak' márpedig a mai világban azok, akik utálják az antiszoc embereket.


Nekem volt egy osztálytársam, akinek nem volt barátja, bár nem volt olyan ronda, de mindenki utálta és tavaly az év közepén el is ment, odáig jutott, hogyha nem volt kedve nem kellett iskolába jönnie: ettől persze még jobban utálta mindenki.


Hogy jobban érezd magad, az illető irtó büdös kölnit használt, vagy nem fürdött, úgyhogy ha ez nálad nem gond, akkor nincs probléma :)

2013. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Így a két válaszodat elolvasva viszont jó csaj lehetsz (Y)
2013. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen lányok sokkal szimpatikusabbak mint a tömeglányok
2013. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Van pár ilyen ismerősöm és nekem nagyon nem jön be ez a dolog. Néha mondjuk elbizonytalanodom és ilyen életre vágyom, de nem ez a helyes út.
2013. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Hol is lakol?
2013. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem rá senkire, de mi a gond ezzel? Az, hogy kicsit különbözik másoktól? Vagy olyan fura? :D
2013. máj. 6. 00:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!