Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mostani pasik nemjárnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mostani pasik nemjárnak be suliba helyette plázákba lógnak meg füveznek igy hogy lesz aki eltart?

Figyelt kérdés
én már nemhiszek a szerelemben akibe rohadtul bele voltam zugva legutoljára olyan szinten kihasznált h hihetetlen.. legbelül persze szeretem de lesz.rom. Mingli életmód nekem a legszimpatikusabb h együtt vagytok de sosem házasodtok össze. emellett azért eltarthat. DE A MAI PASIK? könyörgöm hat iskolába is a semminek mennek mert nemtanulnak. nekem konkrétan rokonok mondták h csinos vagyok maajd eltart vki dehát igy?! most épp nem érdekel mert kicsit elzülöttem csak szex partnerem van komoly nincs de később milesz?! FIÚK ébresztő nektek kell ellátni egy lányt.
2013. máj. 6. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
de nem téged
2013. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! kivételek mindig vannak! amúgy meg az elsőnek igaza van. mást elfognak tartani, de nem téged!
2013. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
az majd meglátjuk értek a pasikhoz
2013. máj. 6. 00:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Eltartani??? Melyik dimenzióban élsz te? :D
2013. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy megy, közös kassza van, a kutya sem tartana el egy nőt egyedül. Húzzál te is tanulni. Mellesleg én minden órámra bejárok.
2013. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltartalak amíg jól nézel ki, kidobhatlak és lecserélhetlek mikor elhasználódsz?
2013. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A rokonok hazudnak.

Amúgy nem csak ilyenek léteznek... Az én osztálytársaim nagyom határozottak a jövőjüket illetően, tudják mivel akarnak foglalkozni, milyen suliba fognak járni.

És az sem igaz, hogy a férfinak kell eltartania a nőt. Szerintem a nőnek ugyanúgy ki kell vennie a részét a munkából, bár tény, hogy az alapot a férfinak kéne megteremtenie.

2013. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, de jót fogok röhögni rajtad és a hozzád hasonlókon 10 év múlva!
2013. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom merre éldegélsz, de ha felébredtél vedd ki a kezedet a biliből

ki mondta, hogy majd eltartanak, ez tévedés,

értesz a férfiakhoz, na azt én megnézném, bocs N

2013. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Sz@r társaságban vagy, de ne csodálkozz.

A te, pasikhoz való "értésed" is abban merül ki, hogy értesz hozzá, hogyan kell magadat szétkúratni, meg nyafogni és mindezt szemrebbenés nélkül fel is vállalod. Ehhez nem kell sok ész, csak egy legalább 5/10-es kinézet, meg egy jó ferde értékrend, valószínűleg az elkényeztetett nevelés hatására.

2013. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!