Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért marad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért marad ki a menstruációm? A többi lent.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok! Nem szedek gyógyszert. 2012.08.25.-én szültem meg a kislányom tejem csak az elején volt de akkor sem sok. 2012.november 08.-án jött meg az első menstruációm. Utána december 7. aztán januárban is és még februárban márciusban is. DE már áprilisban nem jött meg. Tehát két menstruációm kimaradt.... tudom hogy nem vagytok orvosok... csütörtökön megyek az orvosomhoz akkorra kaptam időpontot de már idegesít hogy mi lehet a baj.
2013. máj. 6. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendben volt a védekezés?
2013. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok! Ez tuti! Csináltam tesztet kettőt is de negatív. Védekeztünk amúgy nem volt gond. meg nem is voltunk annyit együtt.Nincs mitől terhesnek lenni :D Akinek van baba az tudja hogy mire ágyba kerül az ember örül hogy pihenhet egy kicsit :D
2013. máj. 6. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, valószínűleg semmi komoly. Néha előfordulhat ilyen. (ingadozik a hormonszint) De majd csütörtökön okosabb leszel. Addig is ne izgulj.
2013. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz Szépen a választ! Majd írok hogy mit mondott a doki :)
2013. máj. 6. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!