Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy hogy nem láttok át az ilyen csajokon?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbb társaságban van egy olyan lány, akiért minden srác odavan, mindenkivel elflörtölget, akár csókok is, sok ölelés... minddel közvetlen, jókedvű, ilyesmik. Oké, elhiszem, hogy ez vonzó, de mégis miért jó ez nektek? Úgyse akar senkitől semmit, csak jól esik neki a nagy rajongás. A sok pasi meg mind adja alá a lovat... nem érzitek, hogy csak hülyítenek titeket?
2013. máj. 6. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a kivételt erősítem. Nem hódolok be az ilyen nőknek sohasem. Nem is érdekelnek.
2013. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te paranoiás vagy. Attól még, hogy valakivel jókedvűen kötetlenül elbeszélgetnek, még nem jelenti azt, hogy csurgatják a nyálukat.
2013. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tudom mire megy ki a játék, engem még az ilyesmi nem zavar. Flörtölgetni jó dolog, károm nincs belőle, hiszen csajom sincs, akit megbánthatna vele...
2013. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A külső a legtöbb embernek elsődleges,így aztán ha jól néz ki a csaj,pluszban kacér is,nyert ügye van.Ilyen a világ.
2013. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1essel értek egyet
2013. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneken átlátok,úgyhogy nem tudom.
2013. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha már ingyen van a tapi tapi akkor azért csak beállok már a sorba..
2013. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csajok, ti hogy hogy nem láttok át az ilyen pasikon?



Azt vettem észre, hogy a legtöbb társaságban van egy olyan pasi, akiért minden csaj titkon odavan, mindenkivel elflörtölget, akár csókok is, sok ölelés... minddel közvetlen, jókedvű, ilyesmik. Oké, elhiszem, hogy ez vonzó, de mégis miért jó ez nektek? Úgyse akar senkitől semmit, csak jól esik neki a nagy rajongás. A sok csaj meg mind adja alá a lovat... nem érzitek, hogy csak hülyítenek titeket?



ofc, mert csak mi vagyunk birkák.. ugye...

2013. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te kis tündérbogár... Áruld már el nekem, hogy ti hogy nem veszitek észre, amikor egy őstahó csak használ titeket? Azt hiszem ebbe a beszélgetésbe felesleges belemenni...


Amíg az emberi faj kicsi képviselői ennyi értelemmel vannak megáldva, nem hiszem, hogy változna... Persze vannak kivételek, de nem sok. Sőt, néha pont egy értelmes ember van együtt egy ilyen díszribanccal, vagy egy marhával, aki hetente háromszor elveri...

2013. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege nem támadás a pasik ellen, higgadtság!

De engem a dolognak ez a része érdekel, hogy a férfiaknak ez miért jó.

Ha valakit érdekel, hogy a nők miért ilyenek, majd ír egy ilyen kérdést, de most nem arról van szó.

2013. máj. 7. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!