Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyát a fogamzásgátló tablettára?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve járok a barátommal 17 éves vagyok ő pedig 18 és mindketten szüzek vagyunk. Már rég leszerettünk volna egymással feküdni, fél év után meg is próbáltuk de a barátomnak lelankadt az óvszerben. Azóta akárhányszor próbáljuk meg lelankad neki. Teljesen ki van már borulva emiatt és az a baj hogy már annyira rajta van a megfelelési kényszer, hogy már szerintem amiatt a feszültég miatt nem megy neki. Ellazulni se tud, akármeddig próbálom ellazítani, kényesztetni akkor se. Igaz az óvszerben annyira nem is bízunk, de anyukám meg nem engedi még a fogamzásgátló tablettát. Már többször elmondtam neki, hogy nekünk óvszerban nem megy, de nem igazán érdekeli.. Hogyan tudom rávenni anyát, hogy megengedje? Mert szerintem azzal sikerülne és visszatérne a barátom önbizalma.

2013. máj. 6. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem is a megfelelési kényszer és a stressz miatt száll el belőle az erő, nem (csak) az óvszer a hibás.

Anyukádat nem tudom, miért nem hatotta meg ez az óvszerben nem megy téma! :D nem ijedt meg, hogy akkor semmit sem használtok védekezésül??

2013. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmész a nőgyógyászhoz kivizsgáltatod magad és föliratod a gyógyszert.Én nem foglalkoznék anyám véleményével és nem kötném az orrára hogy gyógyszert szedek.Mondom úgy hogy én rendes szófogadó lány voltam,de a biztonság fontosabb a szófogadásnál.(Ha szüzen mész dokihoz,vagy el fogja venni a szüzességed,vagy análisan fog megvizsgálni)Ezt kalkuláljátok bele.
2013. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondd azt neki, h akkor gumi nélkül csináljátok. És reméled, h örülni fog az unokának.


Egyébként ez annyira buta dolog...maximum egy év és 18 leszel...akkor meg azt csinálsz, amit akarsz. Ezen még nem gondolkozott anyukád?

2013. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedj tablettát borzasztóan káros , nekem sem engedte régen anyukám , hallgattam rá és nem bánom . Nézz utána vagy kérdezz meg egy biológust , vagy olyan orvost aki nem nőgyógyász vagy legalább nem állami orvos.
2013. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de ha nem tabletta akkor hogyan oldjam meg másképp??

nem tudok hatni a barátomra..:(

2013. máj. 6. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyádnak semmi köze sincs hozzá... elmész a nődokihoz és feliratod! Ennyi!
2013. máj. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de ahhoz nem kell 18nak leni, hogy felírják?

és ha nem vagyok annyi akkor meg szülői beleegyezés?:O

2013. máj. 7. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de nézz utána! Jelenleg szabály szerint egy 14 éves már el tudja dönteni, hogy kivel dug (beleegyezési korhatár), úgyhogy gondolom a védekezési módban is ki tudja választani a neki megfelelőt...
2013. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát még azért egyszer valahogy megpróbálok róla anyámmal beszélni, bár hallani se akar róla, de nem igazán akarok a tudta nélkül gyógyszert szedni.

köszönöm az eddigi válaszokat:)

2013. máj. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!