Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te kire használod manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te kire használod manapság az alábbi kifejezéseket: kurv@/ribanc/lotyó? Mit értesz alattuk?

Figyelt kérdés

Az oldalon látottak ihletik a kérdést. Úgy látom nem mindenki fejében él azonos jelentéstartalommal. A legutóbbi gyöngyszem ez volt: "Nem vagyok k*rva, mint manapság a sok lány, akiknek csak a külső számít"


Minden vélemény számít! ;)


2013. máj. 7. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Qrva: aki pénzért dug, mert ebből él.

Ribanc: aki nem pénzért dug, csak ugrál fäszról fäszra.

2013. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
A k*rvát a k*rvákra, a r*bancot a r*bancokra, a lotyót a lotyókra használom. Hihetetlen, ugye?
2013. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azokra akik kiteszik a mellüket,kacsaszájaznak,nagyképűek,kihívó ruhák,fél segge kint,szét van sminkelve,nyalakodik a barátnőjével,bunkó,azt hiszi hogy ő a világon a legszebb,csak a külső számít neki, :D
2013. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A lotyót nem használom, valahogy nem áll rá a szám. Ha nagyon irodalmian akarom kifejezni magamat, max akkor :-D


Kurv@

- Valaki, aki pénzért dug

- Valaki, aki egyéb dologért dug, legyen az állás, vagyontárgy, vizsgaeredmény, közösségbe beilleszkedés, menőzés


Ribanc

- lásd: kurv@

- elsősorban képzős formájában [ribancos] az olyan nőkre utal, akikben semmi szemérem vagy erkölcs nincsen, csak a szexről szól minden és arról, amit el lehet érni szexszel; vad szex közben elfogadott jelzője annak, hogy adott lány mindenféle érzelgősség nélkül dugjon. (Lásd még: Bas*zál, te F*sz! szócikk)


Egyébként a kérdésben szereplő idézet esetében szerintem a külsőt külsőségnek kell érteni és akkor mindjárt világosabb a jelentés; olyan lányról van szó, aki mindent megtesz a látszatért, függetlenül érzésektől

2013. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem szokásom ezeket a szavakat használni.. nem az én dologm
2013. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem egész más az elképzelésem ezekről...Vagyis abban egyetértek,hogy a Qurva az a prostituált. Aki pénzért dug.


Viszont én úgy gondolom, hogy a ribanc szó ez erősen degradáló és negatív kifejezés, tehát semmiképpen nem használom olyan nőkre akik szeretik a szexet és nem csak azzal szexelnek akibe szerelmesek. Aki fűvel-fával dug legyen az pasi vagy nő, csak rá tartozik és szemétség ribancnak hívni ezért egy nőt. Ugyanannyi jogunk van azzal csinálni akit éppen megkívánunk, mint a pasiknak.


Számomra a ribanc az olyan nő (vagy pasi, de ugye rájuk ezt nem lehet használni -.-') aki a barátnője pasijával fekszik le, vagy a pasijának a barátaival. Esetleg akor is fennálhat ez a megnevezés, ha sok pasival lefekszik,DE van mellette barátja. stb...


Még egyszer; A ribanc NEM könnyed erkölcsű nőt jelent(legalábbis nekem)

2013. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi "hülye rib@nc"-nak azokat a csajokat hívjuk,akik úgy öltözködnek, hogy kint van mindenük, picsognak, önelégültek, butácskák, kibeszélősek, pletykásak, ítélkezőek...Ettől függetlenül lehet hogy szűz, vagy nem pasizik sokat.

Mindenezek ellenére tisztában vagyok az eredeti jelentésével.A "kajak"-ot is sokan használjak a "tényleg" kifejezés helyett, pedig gondolom mindenki tisztában van, mit jelent.Nincs ezzel semmi baj.

2013. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs, ha hirtelen felindulásból és antipatikából mondod valakire, hogy "hülye ribanc"...de az egyáltalán nincs rendben ha valakit az életvitele miatt bélyegeznek meg "ribanc"nak...
2013. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Qrva: Pénzért vállal szexet.

Ribanc: Általában a plázabiccsekre vagy azokra a csajokra, akik mindenüket kirakják, folyamatosan ok nélkül nyerítenek (röhögnek), több f@szt fogtak, mint kilincset.

Lotyó: nem használom


Van egy negyedik is, a hülye ribanc, ez azokra a lányokra használatos, akik kikosaraztak:D

2013. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!