Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az angol tanárom bejön, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angol tanárom bejön, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szép álom nő, de ő 13 évvel idősebb, én meg 14 éves vagyok, nagyon tetszik, nem bírom kiverni a fejemből, mit csináljak??

(Légyszi ne fikázzatok, nagyon sok haveromnak is tetszik)



2013. máj. 7. 15:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
nincs ezen semmi fikázni való. verd ki rá minden este, mert ez a legtöbb, amit érte tehetsz. értékelni valószínűleg nem fogja az igyekezeted, de ha már ge.ci is jön a farkadból, majd a képzeletedben beír neked egy ötöst.
2013. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne a fejedből verd ki!.......
2013. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Szergej a Nomad ***** válasza:
78%
tanulj németet
2013. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Semmit se csinálj! Egy gyerekkel nem fog leállni egy 27 éves nő, az állását kockáztatva!
2013. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
de mán vót ez kérdis, hejj!
2013. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Én 30 vagyok, hozzám pont jó lenne. Melyik suliban is tanít? :D


Idővel kinövöd majd ezt a fellángolást. Férfi számba amúgy se fog venni, mivel nagyon fiatal vagy még hozzá képest. A munkáját sem igen fogja kockáztatni szerintem egy kalandért, főleg nem egy kiskorúval. ;)

2013. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Talán most sokan lepontoznak majd és akár te is ezt fogod tenni. Én hasonló helyzetben vagyok mint te csak én 17evés vagyok és lány aki tetszik az 41éves férfi. Tudom róla hogy egyedülálló és nincs senkije magányos. Biztos vagyok benne hogy szerelmes belém és én is belé. Ezt persze nem vallottuk be mert abból nagyon nagy balhé lenne. Így hogy biztos vagyok abban hogy szeret és valószínűleg lesz ebből valami érettségi után még így is teljesen tönkrementem. Már nem alszom és nem eszem egy ideje szinte semmit és csak akkor vagyok boldog ha vele lehetek. Annyit javasolnék neked hogy próbáld meg elfelejteni. Ha egy picit is érzékeny vagy akkor te is könnyen úgy járhatsz mint én. De persze ez a te dolgod és nem akarok beleszólni.
2013. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én is boldog vagyok ha vele lehetek :)
2013. máj. 7. 16:40
 9/24 anonim ***** válasza:
Kapok róla képet? :Đ
2013. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

7. vagyok. örülök neki :)

és mi van a többivel amit írtam? Szeret téged..?

2013. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!