Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj hogy a bal mellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy a bal mellem nagyobb mint a jobb?

Figyelt kérdés
Vagy minden nőnek nagyobb az egyik melle?Sose lesz egyforma méretű?

2013. máj. 7. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg a bal herém lejjebb lóg, mint a jobb. :)


NEM.

2013. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát, az érdekes lenne, ha mindkettő az lenne
2013. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem meg a jobb nagyobb , és? :D
2013. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekelne, ha a barátnőm ilyen lenne, egyébként meg szerintem nagyon kevés olyan van, akinek tökéletesen egyformák a mellei...

Úgy hogy nem kell aggódni. Hidd el, nekünk ilyen mellekkel is tetszenél, ha egyébként nincs más gond. :)

2013. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hasonló önértékelést rontó tényezők: túl kicsi mellek, túl lapos fenék, elhízás, narancsbőr, vastag boka, túl szőrös kar, erősebb arcszőrzet, pattanások, aszimmetrikus arc, stb ..

Ezek egy része ellen lehet tenni, másik részét pedig el kell hinni, hogy pont az nem fogja látni rajtad, aki téged szeret majd:)

2013. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem baj...
2013. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a bal heréééém~ kisebb mint a jobb, teháááát~ a jobb nagyobb!
2013. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is nagyobb a bal mellem egy kicsit, de a barátom észre se vette, amíg meg nem kérdeztem, hogy zavarja-e :) 17L
2013. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!