Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak barátokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátokat? Olyanokat, akik nem "úgy" közelednének?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy barátot, akivel be lehet ülni kávézni, el lehet menni sétálgatni, napozni a Margitszigeten, moziba járni, plázába netán stb.

Sajnos egyetlen barátnőm sincs vagyis rengeteg ismerős barátnőm van, akik valahogy sose érnek rá...no comment..

2-3x több fiú ismerősöm van, akik bizony ráérnek, hogy találkozzunk, DE mindegyik szerelmi kapcsolatot akar belevinni.. pl. elmegyünk egy kávézóba vagy sétálgatni és azt hiszik rögtön, hogy randi és csak meg kell hódítani.. aztán mikor elmondom, hogy bocs, tisztázzuk le, hogy köztünk csak barátság lehet, eltűnnek ők is.

Velem van a baj?

21/L


2013. máj. 7. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Mellőlem is eltűnt az összes barátnőm, az már más kérdés, hogy nem kár értük, mert nem voltak igazi barátok.
2013. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát naná, hogy veled. Az ilyen barátokat, amikre vágysz, nem szerzik, hanem megvannak. Ha ismeretlenektől várod el ugyanezt, ők randinak veszik. Jobb az ilyent előre tisztázni. Figyu, nem jönnél el velem moziba, de csak baráti alapon, nem akarok többet. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2013. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék veled szívesen. :) 17/L
2013. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt csak szexéhes pasik vannak, úgyhogy biztos nem itt:)
2013. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi helyzetben vagyok. Nem, nem veled van a baj! Egyszerűen csak az ő értelmi szintjük nem éppen... Most ezzel nem oltani akarom őket:)De ha a barátnőid nem tudnak szakítani rád időt akkor ők nem azok az igazi barátok. És ha több fiút ismersz, akkor legyél velük! Ne 1-el, hanem többel, mondjuk bulizzatok szórakozzatok, és idővel ha megismernek, akkor majd valamelyik felfigyel rád hogy neked BARÁTRA van szükséged, nem kapcsolatra! :)) Mást nem tudok javasolni... Én ezen az alapon próbálkozok és eddig sikerrel:)
2013. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Így már jártam én is, csak mint fiú én lánnyal.

Beszélgettünk és el akartam hívni valahova csakúgy.

Ő azt mondta, hogy most nem ér rá meg így meg úgy.

Aztán elkezdett kerülgetni és valahogy az ismerősei is furán néztek rám.

Aztán kiderült, hogy mi volt. Mikor elmentem ő felhívta pár ismerősét és azt mondta, hogy bepróbálkoztam nála. Az én verziómra nem volt kíváncsi senki.

Így utólag belegondolva jobb is, hogy nem mászkáltunk együtt sehova.

2013. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek lányokkal CSAK barátkozni, ezt bizonyítandó, hogy jóval több lány barátom van, mint fiú :)

Ha valakinek van kedve beszélgetni, írjon :)

2013. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Barátkozhatunk, ha gondolod :) 20/L
2013. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Ez most a kérdezőnek, vagy nekem szól? :)

2013. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!