Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hamar mutatja ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hamar mutatja ki a terhességet a gabriel terhességi teszt?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menzeszem, a barátommal megszakításos alapon védekeztünk.Ma délután vettem egy terhességi gabriel terhességi tesztet. Most először csináltam negatív lett. Az van ráírva h a nap bármelyik szakaszában használható, és h már a korai terhességet is kimutatja. 20mlU/mL.
2013. máj. 7. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülyeség, hogy a nap bármely szakában jól működik, és szerintem kell 2 hét annak is.
2013. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel Gabriel Arkangyal alkotta annak a nevét így vélhetően kimutatta a valós eredményt.
2013. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baba lenne. Én 14 éves korom óta megszakítással védekezek mindenkivel. Most élettársam van, vele nem is nagyon vigyázunk így sem, szóval van, hogy elfelejti kihúzni... és bennem sül el. Így sem 90% a teherbe esés, hanem 50%. Nem vagyok babás, pedig nem az első ilyen eset. Most is terhességre utaló jeleim vannak, 3 napja fáj a mellem, felpuffadt a hasam, néha hányingerem van, és éjszaka 2-3 óra körül fel kelek és neki állok zabálni, nem enni... hanem tényleg kb zabálni, fáradékonyabb vagyok, hangulatingadozásaim vannak... a mensimnek 10én kell megjönnie, tesztet csináltam, negatív lett sajnos.

Amúgy attól függ, mikor voltatok együtt a pároddal? Az együttlét után 6-8 nappal csinálj tesztet, akkor már biztosra meg fogja mutatni, hogy negatív, vagy pozitív e. Késni késhet azért is mert stresszes vagy, lehet, hogy nem állt be még rendesen a menstruációd (nem tudom, mennyi idős vagy), késhet azért is, mert bebeszéled magadnak, hogy terhes vagy, mert szeretnél babát, illetve, ha félsz a várandósságtól. Több ok miatt is késhet, vagy kimaradhat a menstruációd. A teherbeesésnek a legnagyobb szerepe a peteérésnek van, ha nincs peteérésed, akkor kizárt a dolog, ha van, és pont a peteérést követő napokon voltatok együtt vagy előtte 1-2 nappal, akkor van esélye a babának. Illetve, ha előváladék jutott a hüvelyedbe, attól nem lehet teherbe esni, persze van kivétel. Ha szeretkeztetek, és ő kivette, és úgy élvezett el (tehát nem benned), és utána pár percre rá újra szeretkeztetek akkor sincs nagyon esélye a teherbe esésnek, mert a spermiumok elhalnak a levegőn, vízbe, stb...

2013. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és 19/L

utolsó voltam

2013. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!