Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat is ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat is ki lehet használni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy nőnek is joga van arra, hogy csak akkor vegyen elő egy pasit a talonból, mikor szükség van rá? Egyébként meg éli az életét, dolgozik, sportol. Amikor viszont szüksége van a pasira, akkor hívja. De csak akkor. A férfiak elfogadnák, hogy csak arra kellenek és a lelkük senkit nem érdekel? Vagy még örülnének is neki?

2013. máj. 7. 20:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
senkinek nincs joga senkit kihasználni. max pofája.
2013. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

Kettős mérce egy szart, azt se tudod mit jelent.

Mind a nők, mind a férfiak között vannak ordenáré nagy f@szfej trógerek, csak a sok gyöpös nem hajlandó elismerni, mert szerintük csak a másik nem a hibás. Ha beismernénk, hogy bennünk van a hiba, azzal behódolnánk, ez pedig egy ember, nem nő, nem férfi, hanem EMBER számára akkora megalázás mint ide Róma.

2013. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én sose használok ki egy nőt, ezért ha egy nő engem kihasználna kihajítanám a fenébe.
2013. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
16%
A 11es mondta ki a legfőbb igazságot, neki ment a zöld. 12es is kimondta, de lehetett volna kicsit szolidabban.
2013. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
engem sose használ ki senki :( pedig úgy örülnék neki :(
2013. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%

Ad 1. A kihasználás mindkét fél részéről bunkóság. Általában akkor szokott ez a jelző felmerülni, ha az egyik fél többet akar csak szexnél.

Ad 2. Gerinc és intelligencia kérdése, hogy ha megjelenik az életünkben valaki, aki szexre jó lenne, de semmi másra, megbeszéljük-e vele, hogy ez és ez a helyzet. Nem mindig könnyű, viszont kisebb eséllyel kapja mega "kihasználás" jelzőt.

2013. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez egy fokkal emberibb még, mint a pénzbeli lehúzások.
2013. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja... És ez igaz mindkét nemből származó egyénekre.
2013. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

mind a két oldalon van ilyen, sőt ez kortól is független

ez különböző okokra vezethető vissza, mindenki el tudná ezt mondani, hogy miért van így,

ezért nem ítélek el senkit, nem hiszem jogom lenne

aki tudja oldja meg a szexet párkapcsolatban, ha akarja és tudja, nagyon sok embernek ez nem adatik meg, ami nem is rajta múlik, ennyi N

2013. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Persze, tartottam pasit azért, hogy néha megdugjon, mikor ahhoz volt kedvem. Neki szar volt, hogy csak ennyire kellett.
2013. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!